Pradžia Fotografija/Filmavimas Susitikimas su vestuvių fotografu: ko klausti?

Susitikimas su vestuvių fotografu: ko klausti?

vestuviu fotografas

Suprasdami, kaip yra sunku išsirinkti tinkamą vestuvių fotografą, profesionalių fotografų komanda “Fotogidas” nutarė jums padėti.  Kai įvyksta susitikimas su vestuvių fotografu, neretai jaunavedžiai nežino, ką derėtų išsiaiškinti, kad netektų nusivilti rezultatu. Štai keletas klausimų, ko klausti potencialių vestuvių fotografų.

  1. Kiek vestuvių esate fotografavę?

Tai yra puikus klusimas, atskleisiantis, kiek patirties turi fotografas. Jūs tikrai nenorite, kad jūsų vestuvės būtų vienos iš pirmųjų fotografo vestuvių. Pasirinkę fotografus, kurie vestuves fotografuoja ilgiau nei dešimtmetį (pvz. “Fotogidas”), jūs žinosite, kad dirbate su savo srities profesionalais.

  1. Kiek kitų renginių fotografuosite mūsų vestuvių savaitgalį?

Jums turi būti svarbi ne tik fotografo patirtis, tačiau ir tai, kad jis sugebėtų sutelkti visą dėmesį į jūsų šventę. Jei fotografas tą pačią dieną turi važiuoti fotografuoti ne tik jūsų renginį, tuomet jo pastabumas gali būti sumažėjęs ir nuotraukose gali likti neužfiksuotos svarbios šventės detalės.

  1. Ar bus pasirašyta fotografo paslaugų teikimo sutartis?

Jei ketinate samdyti vestuvių fotografą, jums reikės ir paslaugų teikimo sutarties. Ji reikalinga tam, kad po vestuvių nekiltų jokių nesusipratimų dėl nuotraukų pristatymo termino, apmokėjimo ir kainos. Sutartis yra reikalinga tam, kad jums nebereikėtų apie nieką galvoti ir žinotumėte, kad visos paslaugos, kurias užsisakėte yra įteisintos sutartimi.

  1. Ar galėsiu pasirinkti nuotraukų retušavimo stilių?

Nuotraukų retušavimas ir redagavimas yra labai svarbi fotografo darbo dalis. Todėl prieš vestuves turėtumėte aptarti su fotografu, kokių nuotraukų norėtumėte.  Profesionalūs fotografai visuomet išklausys jūsų idėjų tuomet pateiks jums savo patarimus, tokiu būdu sulauksite geriausio įmanomo rezultato.

  1. Ar kiekvienai nuotraukai bus atlikta spalvų korekcija?

Ne visi fotografai atlieka nuotraukų spalvų korekciją arba ją atlieka tik kelioms pasirinktoms nuotraukoms. Turint omenyje tai, kad spalvų korekcija yra vienas iš būtinų dalykų, kurį reikia atlikti redaguojant nuotraukas, rinkitės tik tokius fotografus, kurie atliks korekciją visoms jūsų vestuvių nuotraukoms.

Tai tik keletas klausimų, kuriuos turėtumėte užduoti potencialiam savo vestuvių fotografui prieš išsirinkdami jums patį tinkamiausią. Tačiau jie padės jums atmesti tuos kandidatus, kurie yra tikrai netinkami, o tai jau yra didelė darbo dalis.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą