Pradžia Jaunųjų stilius SUPER DRĄSIOMS: išskirtinis nuotakos įvaizdis

SUPER DRĄSIOMS: išskirtinis nuotakos įvaizdis

nuotakos įvaizdis

Balta megzta palaidinė, megztas sijonas, juodos odinės kelnės, “kerzai”… Visai tai toli gražu mintyse nesukelia nuotakos vaizdinio. Tačiau yra nuotakų, kurios tai ypatingai vestuvių dienai nori ypatingo stiliaus – išskirtinio, netradicinio, originalaus, atspindinčio jų gyvenimo būdą,  ir savęs niekaip neįsivaizduoja link altoriaus žengiančios elegantiškame amplua…

Visai neseniai įgyvendinome nuotakos įvaizdžio projektą, kuriame būsimai nuotakai Aistei Bendoraitytei kūrėme įvaizdį, kuris labai nenutolęs nuo jos svajonių dienos vizijos. Šį kartą projekto fotografė “Shining Seasons Photography” kartu su Milda Bordeaux, kuriančia išskirtinius megztus drabužius, pasikvietė į kompaniją tą pačią būsimąją nuotaką Aistę Bendoraitytę ir nutarė paekspermentuoti ir sukurti kitokį drąsios nuotakos įvaizdį.

nuotakos įvaizdis

Kaip pasakojo megztų suknelių dizainerė, šiais metais į ją kreipėsi nuotaka, kuri turi motociklą ir aistrą greičiui. Iš šios akimirkos gimė idėja ir vizija naujai suknelių kolekcijai. Kaip ir kiekvienais metais, “Milda Bordeaux”, kurdama kolekcijas turi vieną pagrindinį tikslą – tai patogumas, kuris nuotakoms sukuria laisvės jausmą. Šio tikslo siekė ir, kurdama naują kolekciją.

Fotografė: nuotakos ir žiemą renkasi vasarines sukneles

Šį originalų nuotakos įvaizdį įamžinusi fotografė Kristina Černiauskienė („Shining Seasons Photography“), pastebi, kad nuotakos gana konservatyvios ir nėra linkę didžiąją dieną labai ekspermentuoti su savo įvaizdžiu. „Visos mano fotografuotos nuotakos pasižymėjo puikiu skoniu, tačiau eksperimentuoti nebuvo linkusios. Dažniausiai jos rinkdavosi gana tradicines nuotakų sukneles. Priežasčių, kodėl nuotakos retai išdrįsta nukrypti nuo gana tradicinio nuotakos įvaizdžio, tikriausiai yra pačių įvairiausių. Tačiau, ko gero, viena pagrindinių priežasčių, kuri nulemia pasirinkti tai, kas tą sezoną madinga, yra baimė būti sukritikuotai ir nesuprastai kaimynų, draugų ar giminaičių,“ – kalbėjo fotografė.

K. Černiauskienė stebisi, kad net tos nuotakos, kurios tuokiasi žiemą, ankstyvą pavasarį ar vėlyva rudenį, taip pat dažniau pasirenka įprastą plonytę medžiaginę suknelę, o vėliau fotosesijų lauke metu su šalčiu kovoja apsigaubdamos masyviais viršutiniais rūbais, kurie nors ir priderinti prie suknelės, paslepia pačios suknelės grožį. Megztos suknelės yra puikus sprendimas vėsiuoju sezonu tekančioms nuotakoms.  Jas vilkėdamos nuotakos savo šventės dieną gali  atrodyti kaip deivės ir tuo pačiu visiškai nekreipti dėmesio į spaudžiantį šaltuką ar nedraugišką vėją.

nuotakos įvaizdis

Ne kiekvienai nuotakai tinka klasikinis įvaizdis

Paklausta, kaip vertina tokį nuotakos įvaizdį, kuris buvos sukurtas Aistei Bendoraitytei, fotografė atskleidė, kad jai asmeniškai šis įvaizdis patinka.  „Juk, jeigu mergina gyvenime niekada nenešioja aukštakulnių, mieliau įsispiria į „kerzus“, o odinės kelnės neatsiejama jos garderobo dalis, tai kodėl ji turi kankintis būdama ne „savo kailyje“ per vieną svarbiausių savo gyvenimo įvykių – vestuves?“ – retoriškai klausė fotografė, kurios teigimu vestuvinį įvaizdį merginos turėtų kurti atsižvelgdamos į savo gyvenimo būdą.

„Jaučiau, kad šis įvaizdis patinka ir mūsų modeliui – Aistei Bendoraitytei. Ir nors oras fotosesijos dieną nebuvo labai šiltas, Aistė kelis kartus patikino, kad jai visiškai nešalta. Man, kaip fotografei, buvo tikras malonumas fiksuoti nežabotą laisvę, kuria tiesiog spinduliavo Aistė dėvėdama šiuos Mildos Bordeaux kurtus rūbus,“ – fotosesijos dienos ypatumus komentavo K. Černiauskienė.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą