Pradžia Straipsniai Stilingos vestuvės laive

Stilingos vestuvės laive

Vestuvės

Stilingos vestuvės laive – toks buvo šių žavių jaunųjų pasirinkimas. Kaip jiems sekėsi viską įgyvendinti, pasakoja nuotaka Gintarė.

Jaunavedžių vardai: Gintarė ir Nerijus

Vestuvių data:  2015 m. rugpjūčio 7 d.

Kur vyko santuoka?

Santuoka vyko Kačerginės Šv. Onos koplyčioje. Koplyčia mus sužavėjo savo jaukumu ir įdomia architektūra – dvi koplyčios sienos stiklinės, tad pro jas atsiveria nuostabūs pušyno vaizdai.

Šventės vieta

Šventė vyko laive „Perlas“. Norėjome vienos dienos šventės po atviru dangumi, todėl ir pasirinkome tokį vestuvių formatą. Šventės metu svečiai galėjo ne tik pašokti ar pasivaišinti, bet ir grožėtis besikeičiančiais gamtos vaizdais.

Vestuvių tema, spalva

Kadangi vestuvės vyko laive, pasirinkome jūrinę temą. Dominavo mėlyna ir baltos spalvos.

Jaunosios apranga, įvaizdis

Renkantis suknelę didžiausią dėmesį kreipiau į du aspektus: kad suknelė būtų trumpa ir atvira nugara. Aplankius nemažai nuomos salonų ir neradus jokio patinkančio modelio, nusprendžiau suknelę siūtis. Mano norus ir idėjas įgyvendino talentinga siuvėja Eglė Leonovienė. Ceremonijos metu taip pat dėvėjau ilgą, žeme besivelkantį nuometą. Prie suknelės derinau papuošalus iš perlų.

Taip pat prie nuotakos įvaizdžio labai prisidėjo makiažą atlikusi Aušra Malakauskienė („Grožio loftas“) ir šukuosenų meistrė Julija Gutmanienė („Blic“)

Vestuvės

Jaunikio apranga, įvaizdis

Jaunikis pasirinko klasikinį tamsiai mėlyną kostiumą, kuris derintas su rudais batais. Taip pat pasipuošė dryžuota varlyte ir dryžuotomis kojinėmis, segėjo jūrinės tematikos sąsagas. Jaunikio varlytė derėjo su jaunosios puokštės juosta.

Pamergių/ pabrolių apranga

Pamergių ir pabrolių nebuvo.

Fotografas

Šventė įamžino jauna ir labai talentinga fotografė Deimantė Rudžinskaitė „Laki advert“. Mūs sužavėjo jos nuotraukų spalvos ir kompozicijos. Fotografė davė nemažai patarimų, jos dėka atsipalaidavome ir mėgavomės fotosesija.

Gėlės, dekoracijos

Gėlėmis ir dekoracijomis rūpinosi dekoratė Kamilė Šimkaitienė („Vestuvių vėjai“). Dekoratorė įgyvendino visus mūsų lūkesčius su kaupu. Ji pasirūpino šventės kanceliarija, gamino dekoracijas (nuorodas, vėliavėlių girliandas, siuvo dryžuotus takelius, ir pan.), prie bažnyčios įrengė fotosesijos kampelį. Taip pat ji pagamino jaunosios puokštę, vainikėlį, jaunojo butonjerę ir visas kitas šventės gėles. „Vestuvių vėjų“ dėka šventė atrodė nuostabiai!

Žiedai

Klasikiniai raudono aukso žiedai, kurių išorėje išgraviruoti pirštų atspaudai. Ant jaunosios žiedo – jaunikio, ant jaunikio – jaunosios piršto antspaudas. Žiedus pagamino „Juvelyrus“.

Vestuvės laive

Dienos atrakcijos

Kadangi vestuvių ceremonija vyko tik 19 val. jaunųjų fotosesiją surengėme prieš ceremoniją. Kol mes fotografavomės, svečiai plaukė nuo Kauno link Kačerginės, kur vyko ceremonija. Plaukdami svečiai vaišinosi užkandžiais, sprendė kryžiažodį apie jaunuosius, rašė palinkėjimus.

Vakaro programa (muzikantai, vedėjas, šou)

Šventė vedė vedėjas iliuzionistas Justas Skani Magija. Muzika rūpinosi didžėjus Žilvinas Gabšys. Jų komanda sukūrė smagią vakaro atmosferą.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Kadangi vestuves planavome patys, didžiausias išūkis buvo susidoroti su stresu, kurio prieš vestuves buvo gana nemažai.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Susikurti vestuves tokių norite jūs ir jūsų vyras, o ne giminės ir draugai.

Išsiaiškinti visas detales su paslaugų tiekėjais bent prieš kelis mėnesius.

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Tikrai ne, šventė buvo tokia kokios ir norėjome.

Geriausias Jūsų sprendimas

Džiaugėmės, kad atsisakėme sodybų, restoranų ir šventę suorganizavome laive. Šventė vyko penktadienį, tad labai gerai, kad santuokos ceremonija buvo vakare 19 val. Taip pat labai džiaugiamės, kad prie mūsų šventės prisidėjo dekoratorė (“Vestuvių vėjai”), nes be jos šventė nebūtų buvus tokia nuostabi.

Nuotraukos Deimantės Rudžinskaitės („Laki advert“) ir Kamilės  Šimkaitienės („Vestuvių vėjai“)

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą