Pradžia Straipsniai Stilingos Tomo ir Gabrielės “rustic” vestuvės

Stilingos Tomo ir Gabrielės “rustic” vestuvės

Rustic vestuvės

Jaunavedžiai Gabrielė ir Tomas visai neseniai sumainė aukso žiedus ir paminėjo savo gyvenimo šventę Rietavo žirgyne. Šios poros stilingos rustic vestuvės neabejotinai gali tapti puikiu įkvėpimo šaltiniu ir kitoms poroms, kurių vizijoje yra tokios stilistikos vestuvės. Be to, šie jaunavedžiai yra puikus įrodymas, kad gražias vestuves galima suorganizuoti ir savarankiškai!

Jaunavedžių vardai: Tomas ir Gabrielė

Vestuvių data: 2016 08 12

Vestuvių ceremonija vyko: Rietavo Šv. archangelo Mykolo bažnyčioje

Šventės vieta: Všį “Rietavo Žirgynas”

Vestuvių tema, spalva: mūsų pasirinkimas buvo rustic vestuvės.

Rustic vestuvės

Jaunosios apranga: Suknelę radau Klaipėdoje, “Mano suknelė” salone.  Ten labai jauki atmosfera, malonus personalas. Jei leistų tuoktis kasmet,   sugrįžčiau ten ir vėl.

Jaunikio apranga:  Jaunikio kostiumą radome “Baltman” parduotuvėje. Norėjome paprasto, klasikinio vyriško kostiumo. Todėl nebuvo sunku rasti.

Pamergių/ pabrolių apranga – Pamergių/pabrolių nebuvo. Visi svečiai   buvo kviečiami puoštis rusvų atspalvių rūbais.

Vestuvių fotografė: nuostabioji mano Gabrielė – “JG fotografija”.  Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią fotografę, nes ji jauna, veržli, daug idėjų turintį mergina. Be to, ši vestuvių fotografė turi gerą skonį, yra draugiška, maloni, paslaugi.

Rustic vestuvės

Vestuvių operatorius:  Evaldas Brazauskas – BRAZZ. (vestuvių video dar  laukiamas).

Gėlės, dekoracijos – Gėlės ant stalų  “Kupolės gėlės”, nuotakos   puokštė ir jaunikio butonjerė – gėlių salonas Rietave.

Vestuviniai žiedai

Mūsų vestuviniai žiedai pirkti juvelyrinėje parduotuvėje “Gold and silver”. Norėjome   klasikinių, paprastų – tokius ir radome.

Rustic vestuvių dienos atrakcijos

Svečiai po vestuvių ceremonijos buvo vaišinami šampanu,  klausėsi nuostabaus saksofonisto Giedriaus grojamų melodijų. Vėliau svečiai sutiko mus Rietavo žirgyne, kur abu su jaunikiu atjojome žirgais.  Vidurnaktį, kai iš dangaus krito žvaigždės, svečiai šaltomis ugnelėmis rašė ir piešė mums gražiausius palinkėjimus.

Rustic vestuvės

Vakaro programa (muzikantai, vedėjas, šou)

Mūsų šventę vedė nepakartojamai nuoširdus ir mielas renginių vedėjas Tautvydas   Baltramonaitis su savo DJ komanda – igarsa.lt.

Jaunųjų šokis: tradiciškai šokome vestuvių valsą, muzika – Victoria Justice and Max “Say something”. Musų šokį parengė Šokių studija “Rueda”, norime dar kartą padėkoti šiai studijai, nes jų dėka, su vyru turime naują pomėgį, leido suprasti, koks nuostabus dalykas yra šokis.

Rustic vestuvės

Didžiausi iššūkiai planuojant rustic vestuves

Planuojant šventę sunkiausia buvo paskutinę savaitę. Tuomet visur bėgi ir leki, o norėtųsi nepervargti, todėl vestuvių planuotojos ir koordinatorės turėtų būti tikrai geras reikaliukas.

Patarimas būsimoms nuotakoms – atsipalaiduoti, šypsotis ir bučiuotis.

Geriausias Jūsų sprendimas – šventę švęsti arti namų ir jas padaryti tokias, apie kokias svajojome.

Nuotraukos: JG fotografija

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą