Pradžia Dekoras ir floristika Stilingos kaimiško stiliaus vestuvės

Stilingos kaimiško stiliaus vestuvės

Rudeniui įsibėgėjant, pats metas kibti į darbus ir pradėti planuoti 2016 m. sezono vestuves. Pastaruosius keletą metų gana populiarios kaimiško (rustic, -angl.) stiliaus vestuvės. Nesuklyskite, šis pavadinimas nieko bendro neturi su senoviškomis, tradicinėmis vestuvėmis, kurios tris paras (o kartais dar ilgiau), vykdavo kaime. Pakalbėkime apie šiuolaikines stilingas kaimiškas vestuves ir, kaip jas sukurti.

Sodyba – geriausias pasirinkimas

Kaimiško stiliaus vestuvių vietą sufleruoja pats pavadinimas. Pirmiausia apsvarstykite, galimybes organizuoti šventę senoje tėvų ar senelių kaimo sodyboje. Žinoma, būtų idealu, jei ji būtų įrengta nuošalesnėje vaizdingoje vietoje, be niurzgančių kaimynų. Organizuodami vestuves savo valdose, turėsite žymiai daugiau laisvės ir galimybių realizuoti savo idėjas, sukurti ypatingas erdves savo ir svečių pramogoms,  fotosesijai. O, be to ir sentimentai savo kraštui bus ne paskutinėje vietoje.

Pasirinkę šventei savo sodybą, išnaudokite erdves, ūkinius pastatus. Skamba keistai, kaip vestuvės gali vykti ūkiniame sodybos pastate? Jei įdėsite pastangų, fantazijos, būsite drąsus – tai gali būti labai vykęs pasirinkimas. Jei savo jėgomis nepasitikite, pasinaudokite profesionalų paslaugomis. Patyrę dekoratoriai, net iš nejaukiausios vietos gali sukurti ypatingą, išskirtinę, nepaprastą oazę.

vestuves sodyboje

Taip pat išnaudokite gamtos privalumus. Nors lietuviški orai didelė mįslė net sinoptikams, bet gal verta surizikuoti ir planuoti staliukus ar vieną bendrą stalą dėti lauke? Šiuo metu rinkoje siūlome gausybė palapinių, pavilijonų, kurie atrodo gražiai, estetiškai ir nebjauroja vaizdo. Iš anksto juos galite rezervuoti, o artėjant šventei, įvertinkite orų prognozes ir nutarkite, ar juos naudosite.

Jei nuosavos ar artimųjų sodybos neturite, o vestuves planuojate kitą vasarą, sodybos dairykitės jau dabar. Dar turite nemažai galimybių rasti gražią, jaukią sodybą su jus tenkinančiomis sąlygomis. Ieškodami sodybos, su jų savininkais aptarkite ne tik sąlygas, maitinimo galimybes, aptarnavimą, bet ir kuo lankstesnes galimybes dekoruoti aplinką pagal savo pageidavimus, šventės temą. Sodybose taip pat stenkitės išnaudoti netikėtas erdves, sukurkite kampelį ar net kelis savo ir svečių fotosesijoms, sukurkite pramogų zonas.

Sodyba

Kaimiško stiliaus vestuvių dekoravimas

Jei ja pasirinkote organizuoti kaimiško stiliaus vestuves, nenutolkite labai nuo kaimo esmės ir dekoracijoms rinkitės kuo natūralesnes medžiagas. Idealiausia, jei jos būtų tiesiai iš gamtos. Maisto patiekimui naudokite medinius padėklus, stalą denkite lininėmis staltiesėmis, servetėlėmis, išnaudokite šieno kupetas… Drąsiai galite naudoti gėles, augančias močiučių darželiuose. Į puokštes, gėlių kompozicijas galite integruoti vaisius, uogas ar net daržoves.

Labai šauniai kaimiško stiliaus vestuvėse galima panaudoti supynes. Gyvomis gėlėmis dekoruotos supynės ne tik papuoš jūsų šventę, bet ir taps smagia atrakcija svečiams.

Apsvarstykite galimybę vakare sukurti laužą. Jis ne tik sušildys svečius, suteks jaukumo. Prie jo galite sugalvoti įdomių vakarinių pramogų, atrakcijų ar net sušokti savo vestuvinį šokį.

Būkite originalūs, kurkite savitą šventės stilių ir savo pavyzdžiu įrodykite visiems, kad vestuvės kame gali būti stilingos ir gražios.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą