Pradžia Transportas „Stalo Ledi” – puiki renginio pradžios detalė

„Stalo Ledi” – puiki renginio pradžios detalė

„Stalo Ledi" - puiki renginio pradžios detalė

Stalo Ledi”- tai puiki renginio pradžios detalė.

„Stalo Ledi” gali tapti pačiu netikėčiausiu Jūsų šventės elementu, garantuojančiu unikalų svečių sutikimą, pasveikinimą.

„Stalo Ledi” modeliai maloniai ir mandagiai bendrauja ne tik lietuvių bet ir užsienio (anglų, rusų) kalbomis. „Stalo Ledi”modeliai griežtai laikosi konfidencialumo principo.
Mes esame pasiruošę Jums padėti, garantuodami prabangių ir prestižinių automobilių nuomą be rūpesčių. Atvyksime į bet kurį Lietuvos miestą ir visuomet automobilius į vietą pristatysime laiku. Nuomojami nauji baltos spalvos BMW 3 ir BMW 5 serijos automobiliai Jūsų nepamirštamoms vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, kitoms šventėms, svarbių svečių pasitikimui, fotosesijai,  prezentacijoms, pažintinėms kelionėms.

 

Kontaktinė informacija:
location iconKlaipėda
+370 65 090 905
startparty@inbox.lt
Facebook iconwww.facebook.com/Start-Party-1627479214145460/?fref=ts
Ankstesnis straipsnisBaltos žiemos pasakos dekoras
Kitas straipsnisDviejų dalių vestuvinės suknelės
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą