Pradžia Straipsniai Spalvotos Gintarės ir Kosto vestuvės

Spalvotos Gintarės ir Kosto vestuvės

tikros-vestuves

 

Labai džiaugiamės, kad dalinatės savo įspūdingų, jaukų, linksmų vestuvių įspūdžiais, planavimo ypatumais ir, žinoma, akimirkomis. štai dar vienos žavingos nuotakos Gintarės įspūdžiai ir patirtis planuojant savo šventę.

Jaunavedžių vardai Kostas ir Gintarė

Vestuvių data 2014 06 06,

Tikėjome, kad vasaros pradžia atneš gerus orus – taip ir buvo! Vestuvių dieną oras buvo nuostabus nuo pat ankstaus ryto, nors buvo pranašauta ir lietus, ir griaustinis.

Santuokos vieta

Santuoka vyko Šv. Kryžiaus bažnyčioje, kadangi labai norėjome, kad mus sutuoktų kunigas Ričardas Doveika.

Šventės vieta

Planavome savo vestuves švęsti 3 dienas. Antrą diena turejome važiuoti į nuosavą sodybą Molėtų rajone, tad ir sodybos šventimui ieškojome netoliese. Mums labai patiko sodyba “Pas Šeštoką”, tad ją ir pasirinkome. Ten graži aplinka, malonus aptarnavimas. Tačiau nepatiko tai, kad atskirai teko mokėti už staltieses, kėdžių apvalkalus, kurie į nuomos kainą neįskaičiuoti.

tikros-vestuves

Vestuvių tema, spalva

Nenorėjome prisirišti prie kažkokios vienos spalvos, ar įpareigoti svečius, tai gi sugalvojome daryti spalvotas vestuves.

Jaunosios apranga

Nors is pradžių norėjau labai paprastos ir kuklios suknutes, kai išvydau šią “Orelli” suknelę, supratau, kad noriu tekėti vilkėdama būtent ją.

Jaunikio apranga

Klasikinis tamsiai mėlynas kostiumas, balti marškiniai ir šampano spalvos peteliškė.

Pamergių/ pabrolių apranga

Kadangi vestuvės buvo spalvotos, tai pamergės taip pat buvo spalvotos ir kiekviena dėvėjo savo mėgstamo stiliaus sukneles.

tikros-vestuves

Fotografas

Mūsų šventę įamžino nuostabūs fotografai Akvilė ir Tomas Razauskai. Jie ne tik mus fotografavo, bet ir sukūrė pakvietimą į vestuves. Štai mūsų nuotaikingas pakvietimas į vestuves. Tai žmonės visuomet turintys daug idėjų, labai kūrybingi ir šilti.

Gėlės, dekoracijos

Gėlėmis pasirūpino mano gera draugė. Ji padarė puokšteles ir man, ir pamergėms. Visas fotografijose esančias gėles surinko fotografai ir viską papuošė (esami dėkingi jiems ir už tai ).

Žiedai

Žiedų norėjome visiškai tradicinių. Juos mums pagamino Silvijus Martinelis.

Dienos atrakcijos

Fotosesiją sugalvojome daryti valtyse, tai ir tapo šiokia tokia atrakcija (įlipti į valtį ir iš jos išlipti tikriausiai buvo sunkiausia dalis).

tikros-vestuves

Vakaro programa

Kadangi mūsų vestuvės buvo daugiau mažiau tradicinės, tad vakaro vedimą patikėjome savo piršliams ir grupei “Koveris”. Jos lyderis Donatas puikiai išjudino visus svečius, pravedė daug žaidimų ir nepaliko abejingu nei vieno svečio.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Turbūt laiku pradėti viską planuoti, ir suspėti.

Jūsų patarimas būsimoms nuotakoms

Patarčiau mažiau jaudintis, nes viskas prabėga taip greitai…

Gal dėl kažko apgailestaujate?

Dėl savo šukuosenos, kuri iširo dienos eigoje, bet kadangi nuotaika buvo puiki, iš to nedariau tragedijos.

Geriausias Jūsų sprendimas

Manau, vestuves puikiai įamžino fotografai, o šventę nepakartojamai pravedė muzikantai, del to ji tapo ypatinga ne tik mums, bet ir svečiams.

tikros-vestuves

tikros-vestuves

tikros-vestuves

Nuotraukos Akvilės ir Tomo Razauskų

 Jūsų šventė jau praėjo? Viskas buvo taip, kaip tikėjotės ir planavote? O gal priešingai, kažkas Jus tą dieną labai nuvylė ir norėtumėte garsiai pasiguosti? Labai laukiame Jūsų šventės istorijų ir fotografijų  el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Kad būtų lengviau, rašydami galite vadovautis šiuo planeliu, tačiau be abejonės galite papildyti ir savo išskirtinėmis įžvalgomis apie tai, kas planelyje nepaminėta.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą