Pradžia Muzika ir šokiai Šokių pramogos vestuvių svečiams

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Visi jaunieji (ko gero, ypač jaunosios) yra susidūrę su klausimu „kokios vestuvių pramogos patiktų svečiams?“. Pramogos per vestuves būna įvairios: muzikantų ir dainininkų pasirodymai, vedėjų žaidimai, fejerverkų, ugnies, lazerių, sauso ledo ar šampano piramidės šou, žibintų leidimas į dangų, gintaro dulkės, foto sienelės, momentinės nuotraukos ir kt. Bene ryškiausias šventinio vestuvių vakaro akcentas, visų laukiamas — pirmasis jaunavedžių šokis. Įprastai tai būna Vienos arba angliškas valsas. Tiesa, vis dažniau jaunieji pirmajam vestuviniam šokiui renkasi šiuolaikinės, populiariosios muzikos kūrinius ir stebina netradiciniais šokių žanrų pasirinkimais. Ko gero, beveik visos vestuvės užsibaigia pokalbiais ir šokiais iki paryčių. Ar kada susimąstėte, kad šokių pramogos vestuvių svečiams gali būti pateikiamos ir kiek netradiciniu būdu — koncertine šokių šou programa ir vestuvių svečių pašokdinimu.

Vakaro staigmena — šokių šou programa

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Jaudinatės, kad svečiai nenorės šokti? Rūpinatės, kad jie nenuobodžiautų ir būtų užimti malonia, smagia veikla? Norite, kad vakaro staigmena Jūsų vestuvių svečiams būtų netradicinė pramoga? Šokėjų pasirodymas gali būti atsakymas į visus šiuos klausimus. Šokis — lyg mini spektaklis, kuris paįvairins šventinį vakarą. Šokių šou programa patiks tiek tiems svečiams, kurie renkasi stebėtojo poziciją, tiek ir tiems, kurie mėgsta šokti, nes pasirodymo metu pamatytus judesius galės išbandyti ir patys šokių aikštelėje.

Šokių koncerto repertuaras

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Kai kurios šokio grupės atstovauja tik vieną šokio žanrą, tačiau yra grupių, kurių repertuarai pasižymi įvairove. Jei Jums nėra tekę susidurti su koncertinėmis vestuvių šokių šou programomis, ko gero, sunku įsivaizduoti kokius gi šokius galite rinktis. Štai keli populiariausi variantai:

Kaip pasirinkti šokius?

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Šokių pasirinkimas, kaip ir muzikos — skonio reikalas. Galbūt kai kurie jaunieji rinktųsi šokius pagal tai ar jų žanras ir muzika kelia jiems kokius nors prisiminimus: rytietiškas ar braziliškas šokis — įsimintinos atostogos, rock’n’roll ar disco — susipažinimo vakaras, tango — taip ir nepradėtos lankyti šokio pamokos. O gal tiesiog norite nuotaikingos pramogos vestuvių svečiams? Tokiu atveju pašėlęs kankanas ir uždegantys čigoniški šokiai kaip tik Jums!

Pramoga aktyviems vestuvių svečiams — pašokdinimas

Šokių pramogos vestuvių svečiams

Vestuvių svečių pašokdinimas yra dinamiškas, jame svarbu atsipalaidavimas, gerai praleistas laikas ir šokio dėka pagaminami laimės hormonai: dofaminas, serotoninas ir endorfinas! Pašokdinime nėra svarbi taisyklingai išmokta choreografija. Kaip vyksta pašokdinimas? Patys jaunieji ir vestuvių svečiai (visi norintys pašokdinimo dalyviai) yra trumpai supažindinami su keliais pagrindiniais šokio žingsniais, o tada paleidžiama muzika ir vestuvininkai operatyviai reaguodami į vedančio(-s) šokėjo(-s) sufleravimus bei atkartodami rodomus nesudėtingus, smagius judesius greitai atsipalaiduoja ir atsiduoda šokio ritmui. Pašokdinimas — šokių aikštelės linksmybių katalizatorius!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą