Pradžia Straipsniai Skanios veganiško maisto idėjos vestuvėms

Skanios veganiško maisto idėjos vestuvėms

Sparčiai populiarėjant veganiško maisto šalininkų, vis daugiau atsiranda porų, savo vestuvių svečiams siūlančių veganiškų patiekalų. Manote, kad veganiškais valgiais nukrautas stalas lygu kalnui prėskų salotų? Klystate, nes šiek tiek paplanavus, pasitelkus kūrybiškumą ir profesionalią komandą, sukursite sveiko ir gardaus maisto puotą savo svečiams, nuo kurios jie bus ne tik sotūs, bet ir kupini jėgų, kad galėtų tęsti šokius iki paryčių. Be to, šiandien beveik visus patiekalus įmanoma paruošti veganiškai, todėl pasirinkus tokią virtuvę jums visiškai nereikės savęs riboti. Štai jums ir kelios skanios idėjos, kurios jūsų mintis įkvėps, o jusles maloniai pakutens.

UŽKANDŽIAI

Susukite juos

Ryžių suktinukai, sušių suktinukai, daržovių suktinukai… Suktinukų forma pateikti užkandžiai bus ne tik skanūs, bet ir spalvingi. Patikėkite, tokie užkandžiai patis visiems, net ir išrankiems.

veganiski_uzkandziai_vestuvese

Nuotrauka paimta iš www.theveganwoman.com

Mirkykite

Patiekite gvakamolės, salsos, pesto padažų, taip pat čili, hummus bei kiti įvairiausi mirkalų. Jūsų galimybės neribotos.

Sakykite “cheese”

Labai skanu ir ganėtinai įprasta renginiuose išvysti gausias vaišes iš sūrių. Ženkite žingsnelį priekin ir savo svečius nustebinkite veganiško sūrio nukrautais padėklais. Pridėję vaisių ir ryškiaspalvių daržovių turėsite ne tik gomurį, bet ir akį traukiančių užkandžių.

PAGRINDINIAI PATIEKALAI

Prašau makaronų

Jums nereikia mėsos, kad makaronų patiekalai būtų skanūs. Dauguma makaronų yra veganiški, todėl jums nereikės vargti ieškant specialių jų rūšių. Jei ieškote ko nors įdomesnio, išbandykite iš daržovių pagamintų makaronų. Be to, labai išvaizdžiai atrodo kimšti makaronai, todėl meniu galite paįvairinti ir jais.

veganiski_makaronai_vestuvems

Nuotrauka iš vulgaire.com

Patiekite veganiškų burgerių

Nepamirškite ir veganiškų burgerių. Tarp dviejų ar daugiau veganiškų bandelių prikrėskite iš grybų, pupelių, riešutų, sėklų ar kokių kitų sveikuoliškų pagrindu ruoštų įdarų ir stebėkite savo svečius. Būkite tikri, kad tetos, kurios jaudinosi dėl to, kad jūs nevalgote mėsos ir kitų veganų nevartojamų patiekalų, bus maloniai nustebusios.

veganiski_burgeriai

Nuotrauka paimta iš www.popsugar.com

Patobulintos enčilados

Nėra nieko geriau, nei parodyti, koks skanus ir kvapnus yra veganų maistas. Suporuokite veganiškas tortilijas ar lavašo lakštus su traškučiais ir gvakamolės padažu – ir štai jums skaniausia kombinacija.

DESERTAI

Tradiciniai tortai ir ne tik

Tortai, keksiukai, tartaletės, pyragai ir kiti saldūs kepiniai gali būti pagaminti be visų gyvulinės kilmės produktų. Paieškokite gretimose apylinkėse veganiškos kepyklėlės arba pasiteiraukite, ar įprasta saldumynų kepykla jūsų vestuvėms negalėtų paruošti veganiško deserto.

veganiski_tortai_vestuvems

Nuotrauka paimta iš pinstake.com

Skanūs sluokniuotukai

Stikliniuose indeliuose sluoksniuoti desertai ne tik atrodo elegantiškai, bet ir tirpsta burnoje, be to, yra lengvai paruošiami. Tiesiog negalite jų nepasirinkti savo vestuvėms. Patiekite svečiams vėsų veganišką kreminės tekstūros plaktą grietinėlę su kokosų pienu ir jūsų svečiai bus sužavėti.

veganiski_desertai_vestuvems

Nuotrauka iš www.driscolls.com

Šokoladas

Šokoladas taip pat gali būti veganiškas, todėl ant stalo galėsite padėti taip mėgstamų triufelių ir šviežių vaisių su šokoladu.

Taigi, vestuvių valgiai taip pat gali būti veganiški. Vaišinkite ir vaišinkitės sveikais bei lengvais patiekalais, kad jūsų vakarėlis be nuovargio tęstųsi iki paryčių.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą