Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris Šiuolaikinių stilingų mergvakarių tendencijos

Šiuolaikinių stilingų mergvakarių tendencijos

mergvakariu tendencijos

Dar visai neseniai žodis “mergvakaris” buvo siejamas su audringu vakarėliu miesto gatvėse, kuomet iššaukiančiais rūbais pasidabinusios merginos verčia būsimą nuotaką atlikti abejotinos reputacijos užduotis – rinkti praeivių bučinius, jų telefono numerius ir t.t.  Dėl tokių stereotipų, nemažai būsimųjų nuotakų išvis atsisako mergvakarių, bijodamos, kad mergvakaris bus toks, kokio jos pačios mažiausiai norėtų.  Taigi, kad pavyktų išvengti nesusipratimų ir megvakaris būtų tobulas, pakalbėkime, kokia tikroji šios šventės prasmė, tradicijos ir, kokios yra šiuolaikinių stilingų mergvakarių tendencijos.

mergvakario tendencijos

Kaip mergvakarius švęsdavo mūsų močiutės

Jei pažvelgtume į mergvakario priešistorę, pamatytume, kad anksčiau buvo vienas svarbiausių moters gyvenimo įvykių, paskutinis jaunosios apsisprendimo vakaras. Į jį rinkdavosi artimiausios, visą gyvenimą būsimą nuotaką supusios jaunos ir pagyvenusios moterys: seserys, draugės, mamos, tetos… Moterys giedodavo raudas, primenančias, kad tai atsisveikinimo su mergyste, draugėmis, namais ir tėvais vakaras, išlydėjimas į kitą gyvenimą. Šio vakaro dalyvės dainuodavo dainas apie mergelės gyvenimą, pasakodavo savo mergvakarių ir vestuvių istorijas, patardavo, kaip susitvarkyti su vyru namuose, išvengti problemų šeimoje.

Šiuo metu mergvakarių tradicijos ženkliai pasikeitę. Tačiau teminiai mergvarkariai pagal senovines tradicijas gana populiarūs ir šiuo metu. Šiuolaikinės merginos nežino senųjų tradicijų ir sunkiai įsivaizduoja, kaip nuotakos būdavo išlydimos į santuoką, todėl toks teminis mergvakaris joms būna tikra atrakcija.

mergvakario tendencijos

Stilingų mergvakarių vietos

Merginos organizuojančios mergvakarį, gana dažnai gerai pažįsta būsimąją nuotaką ir bent įsivaizduoja, koks mergvakaris jai patiktų, o kokio tikrai nenorėtų. Jei organizatorėms kyla dvejonių, geriau iš anksto pasikalbėti šia tema su nuotaka ir išsiaiškinti bent jau tai, ko ji tikrai nenori. Taip vėliau išvengsite nesusipratimu ar nemalonių reakcijų.

Kaip jau minėjau, kad siautulingi mergvakariai gatvėse – jau yra atgyvena. Dabar merginos ieško kitokių būdų, kurie originaliai ir maloniai nustebintų, pradžiugintų būsimąją nuotaką. Dažnai stilingi šiuolaikiniai mergaitiški susibūrimai organizuojami spa centruose, kur nuotaka mėgaujasi įvairiomis grožio procedūromis, išskirtiniuose restoranuose rengiami degustaciniai kokteilių ir užkandžių vakarėliai, organizuojamos išvykos į vietas, kurios būsimai nuotakai kelia išskirtinius sentimentu (vaikystės kiemas ir pan.)…

mergvakario tendencijos

Ypatingas dėmesys estetikai

Šiuolaikiniuose mergvakariuose, ypatingas dėmesys skiriamas estetikai. Merginos ne kiekvieną dieną gali susitikti ypatingoje aplinkoje, tad investuoja į tai, kad mergvakario metu jas suptų ypatinga aplinka. Priklausomai nuo šventės temos ir stilistikos, tai gali būti SPA centras, kaimo turizmo sodyba, restoranas ar tiesiog gėlių pieva, kurioje rengiamas smagus piknikas. Kokia tai vieta bebūtų, svarbu nepamiršti gėlių ir kitų originalių dekoro elementų.

mergvakario tendencijos

Gaivūs, skanūs užkandžiai

Kadangi mergvakariuose dalyvauja vien merginos, nereikėtų apsikrauti pačioms maisto ruošimu. Leiskite sau išbandyti kažką naujo, užsakykite ypatingą degustaciją, to, ko dar nesate ragavę. Pasirūpinkite, kad maistas ir gėrimai būtų patiekti gražiai ir estetiškai. Mergvakaryje maisto  neturėtų būti labai daug. Čia galioja taisyklė: geriau mažiau, bet lai jis būna skanus ir išskirtinis. Juk svarbiausias dėmesys tą dieną bus nukreiptas į nuotaką ir šiltą jūsų visų bendravimą…

Nuotaikinga mergvakario fotosesija

Mergvakaris – neeilinė diena, tad nuostabu, kuomet visų merginų žavesį ir nuostabias emocijas gali įamžminti profesionalus fotografas. Jei mergvakaris bus vykęs, net ir po daugelio metų žvelgdamos į jo nuotraukas, jausite ypatingus sentimentus.

Nepamirškite fotosesijai pasiruošti iš anksto. Kokia ji bus – priklausys tik nuo jūsų. Mergvakario fotosesiją galite rengti jaukioje senamiesčio foto atelje su senoviniais kostiumais, gamtoje žydinčių gėlių apsuptyje, prabangiame viešbutyje…  Pasitarkite su fotografu ir iš anksto pasirūpinkite tinkamu įvaizdžiu tiek sau, tiek šventės kaltininkei.

mergvakario tendencijos

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą