Pradžia Dovanos Simbolinis jaunųjų pasveikinimas po vestuvių ceremonijos

Simbolinis jaunųjų pasveikinimas po vestuvių ceremonijos

sveikinimas po vestuviu ceremonijos

Rodos, gavus pakvietimą dalyvauti vestuvėse (ir ceremonijoje, ir šventinėje dalyje) būna gana aišku, ką dovanoti, tačiau turbūt ne kartą yra tekę sveikinti jaunavedžius tik bažnyčioje ar santuokos rūmuose ir turbūt ne kartą yra kilęs klausimas – tai ką dovanoti jauniesiems? Tai aktualiausia jaunųjų bendradarbiams, kaimynams, pažįstamiems, kurie atvyksta nustebinti ir pagerbti šviežiai „iškeptų“ sutuoktinių laimės. Jaunųjų pasveikinimas po vestuvių ceremonijos aktualus, jei pakviesti svečiai negali dalyvauti vakarinėje vestuvių dalyje dėl savų priežasčių.

Jaunųjų pasveikinimas, jei einate vieni arba su antrąja puse

Ne itin artimi, bet nuoširdžiai besidžiaugiantys naujos šeimos susikūrimu svečiai, kaži ar ilgai suks galvą ir padovanos puokštę gėlių. Tačiau norintys įteikti išliekamąją vertę turinčią dovaną, vietoj gėlių gali parūpinti išties įsimintiną dovaną. Kokia ji galėtų būti? Tai galėtų būti seniai norima perskaityti knyga, senovinė vinilinė mėgstamos grupės plokštelė, komiška patarimų knyga, kaip elgtis santuokoje, originaliai įrėmintos bendros nuotraukos ir pan. Labai svarbu ir palinkėjimas-prierašas: kuo nuoširdesnis, išreiškiantis artimą ryšį ir asmeniškas. Taigi turbūt akivaizdu, kad ši dovana neturėtų remtis į didelius kaštus, čia svarbiausia – parodyti dėmesį.

Pabandykite prisiminti, ką yra minėję jaunieji, o gal jau esate užfiksavę kokią nors smulkmeną ar užsiminimą? Pavyzdžiui, einant gatve, jaunasis prasitarė, jog norėtų išmėginti ekstremalius atrakcionus, bet taip ir neranda laiko. Ar tokia dovana atrodytų nereikšminga? Kai kuriems žmonėms – gal. Bet nepamirškime, jog svarbiausia – parodytas dėmesys, skirtas laikas ir išreikšti jausmai. Net, jeigu visa tai simbolizuos mažytė smulkmenėlė, ji gali tapti vienu brangiausių prisiminimų jauniesiems.

Pasveikinimas, kai į vestuves einate keliese (nuo 2–3 asmenų)

Susibūrę į būrį (bendradarbių, pažįstamų ar draugų) galite sugalvoti ir kai ką išties įspūdingo, pavyzdžiui, skrydį oro balionu! Tačiau, įteikdami įspūdžio dovanas, nepamirškite ir padovanoti šį tą apčiuopiamo, pavyzdžiui, galite visi kartu nusifotografuoti (šiais laikais tai ypač nesudėtinga užduotis), užrašyti palinkėjimą kitoje nuotraukos pusėje ir įrėminti. Tokiu būdu jaunieji ne tik mėgausis nepamirštamomis emocijomis skrendant virš gražiausių apylinkių, romantiškai plaukiojant laivu, ištaigingai vakarieniaujant, mėgaujantis savaitgaliu apartamentuose…  Jaunieji  pažvelgę į pakabintas nuotraukas, visada prisimins tiek patirtas emocijas, tiek jūsų draugystę, artimą ryšį.

Verta pagalvoti ne tik apie įspūdžio dovanas, bet ir ką nors materialaus. Kadangi dovanoti buitinę techniką šiek tiek išėjo iš mados (arba, kitaip tariant, šią sritį tiesiog palikime tėvams bei seneliams), prisiminkite būsimųjų sutuoktinių laisvalaikį – slidės, riedučiai, dviratis, tapybos medžiagos, speciali mėgstamos pramogos apranga ir t. t. Tai gali tapti išties puikia dovana, nes ne tik suteiksite reikalingų priemonių užsiimti laisvalaikiu, bet ir dar labiau paskatinsite tai daryti. Dar geriau, jeigu pora turi tą patį hobį – investuosite ne tik į jų pomėgį, bet ir nepamirštamą laiką kartu.

Pabaigos žodis

Kad ir ką sugalvotumėte, ką ir ką sveikintumėte, kad ir kiek tam galėtumėte išleisti pinigų, visada prisiminkite, kad svarbiausia ne tai, ką dovanojate ir kokia ta dovana yra, bet ką ta dovana norite pasakyti, kas joje yra užkoduota: jūsų meilė, mintys, ryšys, palaikymas. Tai svarbiausi ir labiausiai neįkainojami dalykai gyvenime!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą