Pradžia Apie meilę poroje Santykių gelbėjimo planas: ko reikia vyrams

Santykių gelbėjimo planas: ko reikia vyrams

Santykių gelbėjimo planas: ko reikia vyrams

Stebėtina, tačiau ne tik vyrams įdomu sužinoti ko nori moterys, tačiau ir dailioji lytis geidžia pažinti vyrų troškimus. Šis klausimas toks aktualus, jog daugelyje pasaulio šalių vyksta specialūs kursai už kuriuos moterys pasiruošusios sumokėti visai nesimbolišką pinigų sumą. Ir visa tai tam, kad geriau pažintų savo antrąja pusę.

Tiesa, tokios pamokos tikrai padeda išvengti nemažai konfliktų, kivirčų ir pykčių santykiuose. Todėl, taupydami Jūsų pinigus ir siekdami darnių partnerystės ryšių, mes esame pasiruošę atskleisti keletą esminių paslapčių apie tai, ko reikia vyrams bei ką turėtų daryti moterys, jog įgyvendintų jų troškimus….

Paslaptis Nr. 1 – sąžiningumas santykiuose

Vyrai visada nori, kad jų mylimoji atsakytų į jų klausimus sąžiningai, o kartais pasakytų ir kažką įdomaus bei intriguojančio. Jie nori būti su moterimi, kuri galėtų užtikrintai atsakytų į jų pateiktus klausimus (nesvarbu atsakymas juos džiugins ar ne). Sąžiningi ir atviri atsakymai iš moters leis vyrui puoselėti taurius jausmus.

O ką apie tai mano moterys? Jos mano, kad nuslėpusios vieną, kitą tiesą ir pasakiusios tai, ką jų manymu, nori girdėti vyrai – išsisuks ir toliau sėkmingai galės vystyti tarpusavio santykius. Toks dailiosios lyties atstovių nenoras atvirauti gali būti siejamas su viena labai paprasta priežastimi. Pačioms moterims tiesiog nebūtina žinoti visos tiesos apie mylimąjį, ypač jų praeitį.

Įspėjame, kad jei siekiate ilgalaikių santykių, nedarykite šios klaidos ir būkite atviros savo meilei, o svarbiausia , atsakykite į klausimus teisingai, net jei jie ir įskaudintų jums brangų žmogų. Šiuo atveju skaudi tiesa bus išties geriau nei saldus melas.

Paslaptis Nr. 2 – savarankiškumas ir savarankiškas partneris

Vyrai nori būti savarankiški , aktyvūs ir nepriklausomi. Jie nori turėti savo draugus, pomėgius. Dėl šios priežasties vyrai trokšta, jog ir jų mylimosios nebūtų namisėdos, o taip pat turėtų savus interesus.

Galbūt todėl jie taip nekenčia muilo operų, kurios ne tik atima brangų jų širdies damų laiką , tačiau pavogia kur kas daugiau. Tai veiklą, kuri galėtų būti išties naudinga, įdomi bei aktyvi.

Paslaptis Nr. 3 – manipuliacijoms ne

Atsisakyti manipuliacijos moterims gali būti kur kas sunkiau negu atskleisti savo intymias paslaptis mylimajam. Tačiau labai svarbu to išmokti, nes vyrai nėra kvaili ir puikiai skenuoja siunčiamus signalus, kuomet bandoma jais pasinaudoti.

Pagrindinės moterų manipuliacijos formos yra dvi: gailesčio sukėlimas ir kaltinimas. Nei vienas, nei kitas būdas nerekomenduojamas. Žinoma, pirmuoju, gal kartais ir išpešite naudos, tačiau jei dažnai vaidinsite labai pavargusią ar atliksite aukos vaidmenį, vyrams gali ir atsibosti.

Antrąją formą dailiosios lyties atstovės dažnai pritaiko tada, kuomet reikia apsiginti pačioms. Dažnai puldinėdamos savo mylimuosius tik dar labiau pakurstysite nesantaiką ir pykčius, o svarbiausia, bandydamos taikyti principą „geriausia gynyba – puolimas“, sulaužysite paslaptį Nr. 1.

Paslaptis Nr.4 – vyrai nori prisiimti atsakomybę už savo klaidas

Vyrai nori būti patys atsakingi už savo klaidas, todėl moterys turėtų leisti jiems klysti. Net jeigu ir akivaizdžiai matote, kad jūsiškis daro kažką netinkamai, nepradėkite jų mokyti ir jiems pamokslauti. Vyrai mieliau patys pasijuoks iš savo nesėkmių negu dar prieš laiką jiems bus priminta kokią kvailystę jie daro.

Kodėl taip yra? Tikriausiai tai nulemia motiniškoji (atsargioji) moterų prigimtis. Jos tiesiog turi geriau išvystytą intuiciją negu vyrai ir matydamos klaidingus sprendimus, pavojingas situacijas, tiesiog negali ramiai reaguoti. Todėl jeigu matote, kad Jūsų mylimojo neteisingas žingsnis neprišauks rimto pavojaus, leiskite jam suklysti. Po visko, galėsite smagiai pasijuokti kartu.

Paslaptis Nr. 5 – ištikimybė

Klaidinga manyti, kad vyrai nori tik sekso. Iš tiesų , visai kaip ir moterys, stiprioji lytis labiausiai vertina lojalumą ir ištikimybę. Tikrai greit pamatysite, kad Jūsų santykiai ritasi žemyn, jei nebūsite lojalios savo partneriui ir nepalaikysite jų jiems svarbiose situacijose. Palaikymas ir supratingumas yra viena svarbiausių tvirtų santykių taisyklių.

Paslaptis Nr. 6 – dėkingumas

Vyrai, galbūt net labiau nei moterys, siekia būti įvertinti savo antrosios pusės. Padėka išties gali veikti kaip santykių gydomoji terapija. Todėl nepamirškite pakštelėti savo mylimojo į skruostą, kuomet jis jus nudžiugina puodeliu kavos. Taip pat mokėkite įvertinti net menkiausias smulkmenas, kuriomis jums gyvenimą palengvina Jūsų partneris. Tai yra be galo svarbu.

Atsiminkite, jog atvirumas, lojalumas ir padėka yra tvirtų santykių pagrindas. Išmokime nereikalauti, o tiesiog duokite ir viskas grįš su kaupu. Keista, kad kartais mes linkę pamiršti tokius paprastus, tačiau labai svarbius dalykus…

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą