Pradžia Apie meilę poroje Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie? (II dalis)

Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie? (II dalis)

Santuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie? (II dalis)

Išlaikyti tobulus santykius – sunki užduotis, reikalaujanti abiejų partnerių pastangų, motyvacijos, ryžto bei visapusiško vienas kito palaikymo. Nors draugystės pradžioje viskas atrodo tobula, partnerio elgesys nesukelia nė truputėlio nepasitenkinimo jausmo, tačiau laikui bėgant, situacija, be jokios abejonės, gali pasikeisti. Santuokinis gyvenimas reikalauja daug kantrybės, juk gyventi su kitu žmogumi nėra taip paprasta. Todėl pateikiame keletą patarimų, kokių daryti tikrai nereikėtų.

Akmenys į giminių ar draugų daržą nemėtomi.

Net jei geriausias mylimojo/mylimosios draugas Jums atrodo tikras pašlemėkas, savo kvailais juokeliais galintis išvesti iš proto, tiesiai šviesiai tai išrėžti partneriui būtų blogas sprendimas. Jūsų pastabos, be jokios abejonės, užgaus širdį ir įskaudins, juk girdėti apie artimų žmonių trūkumus tikrai nėra malonu. Todėl kritiką, mylimo žmogaus artimųjų atžvilgiu geriau pasilikite sau ir niekas nenukentės.

Pajamų lyginimas.

Norite rimtai susikivirčyti su antrąją puse? Kalbėkite apie finansus arba vaikų auklėjimo ypatumus, tai vieni skaudžiausių klausimų, išprovokuojančių barnius šeimoje. Jei jūsų ir mylimojo požiūriai šiuo klausimu sutampa, tada viskas puiku, tačiau jei skiriasi kaip diena ir naktis – konfliktas garantuotas.

Gal jūsų brangus vyras mano, kad šeimos galva turi uždirbti daugiau už moterį ir visapusiškai ją išlaikyti? Tokiu atveju, bet kokios pastabos apie nepakankamą jo atlyginimą naudos tikrai neduos. Taip pat turite kruopščiai suplanuoti Jūsų finansus, sutarti, kiek galite išleisti per savaitę, mėnesį ir panašiai. Jei nusprendėte taupyti kokiam nors pirkiniui, taupyti turite abu, juk būtų nesąžininga, jei vienas išlaidautų į kairę ar dešinę, o kitas – taupytų kiekvieną centą.

Partnerio pomėgiai – šventas dalykas.

Žvejyba, dailusis čiuožimas, šachmatai ar ledo ritulys – privalote toleruoti bet kokį antrosios pusės pomėgį ir jokiu būdu jo nesmerkti bei nesišaipyti.Tačiau neverta rodyti ir itin audringo susidomėjimo jo veikla, jei ji Jūsų nė kiek nedomina.

Skaitykite pirmą straipsnio dalįSantuokinio gyvenimo tabu. Kokie jie?

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą