Pradžia Dovanos “Retro Men” – stilingi ir originalūs rankų darbo aksesuarai

“Retro Men” – stilingi ir originalūs rankų darbo aksesuarai

Retro Men

Retro Men – tai nesenstanti klasika ir moderni mada. Siuvame įvairiausių stilių peteliškes ir kitus aksesuarus vyrams, moterims ir vaikams.
Retro Men didžiuojasi augančiu būriu laimingų jaunavedžių, bei vestuvių iškilmių dalyvių, todėl verta rinktis Retro Men paslaugas, nes:

  1. Mūsų sugebėjimai nevaržo jūsų fantazijos: siuvame įvairių rūšių, stilių ir formų peteliškes, fantazijas, kaklaskares, segtukus į plaukus ir dirželius.
  2. Priimame individualius užsakymus. Išklausome pageidavimų, patariame ir su klientu atrandame geriausią aksesuaro variantą.
  3. Gaunate galimybę rinktis iš begalės medžiagų ir spalvų.

Mūsų parduotuvėje įsigysite nekasdieniškų aksesuarų kasdienai ir iškilmingai progai, rasite gražiai supakuotą neeilinę dovaną artimam žmogui ir bosui, suteiksite išskirtinumo savo stiliui.

Mus rasite adresu: Žirmūnų g. 137, Vilnius (tai yra fizinė vieta, kurioje galima apžiūrėti mūsų prekes, aptarti individualius užsakymus)

 

 

Kontaktinė informacija:
location iconŽirmūnų g. 137, Vilnius
8-6 724 1781
info@retro-men.lt
www.retro-men.lt
Dirbame darbo dienomis nuo 8 iki 22 val.
Ankstesnis straipsnisSpalvotos Gintarės ir Kosto vestuvės
Kitas straipsnisJaunojo ir jo palydos apranga atvėsus orams
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą