Pradžia Jaunieji RENT BOUTIQUE

RENT BOUTIQUE

RENT BOUTIQUE

Projektas RENT BOUTIQUE siūlo visiškai naują paslaugą Lietuvoje – rūbų nuomą internete. Ryški naujojo amžiaus tendencija – visuotinis persikraustymas į virtualią erdvę: tiek privačių interesų, tiek verslo prasme.

 Sau išsikėlę nelengvą užduotį sulaužyti įsišaknijusius stereotipus apie šiandien egzistuojančią proginių rūbų nuomą, visas šiuolaikiškas moteris kviečiame išbandyti naują būdą puoštis. Neabejojame, kad permainų nebijančios moterys netrukus įvertins projekto naudą.

 Daugeliui moterų pažįstama situacija: drabužinė lūžta, bet apsirengti vis tiek nėra ką. Keičiasi metų laikai, stilius ir poreikiai, keičiamės mes pačios. Apie tai kokios buvom vakar, dažnai primena ir nebenaudojamas drabužinės turinys. O jis vis didėja ir kelia ne tik erzulį, bet ir „mina ant sąžinės”.

 RENT BOUTIQUE suteikia galimybę daugybei moterų išsinuomoti dizainerių kurtų drabužių ar aksesuarų už nedidelę mažmeninės kainos dalį. Moteris gali atrodyti, o dar svarbiau, jaustis graži visomis jai ypatingomis progomis. Padaryti prieinamais daugumai moterų nepriekaištingos kokybės ir silueto drabužius, suteikti galimybę pajausti skirtumą juos dėvint, suteikti moterims pasitikėjimo savimi – tokie mūsų įmonės tikslai.

Kontaktinė informacija:
Kaunas – Savanorių pr. 404.
Vilnius – Saltoniškių g. 9 Panorama
+370 665 19000
rent@rentboutique.com
www.rentboutique.com
Facebook iconwww.facebook.com/YourRentBoutique
Kaune:
I-V nuo 8:00 iki 20:00
VI nuo 10:00 iki 14:00

Vilniuje:
I-VI 10:00-22:00
VII 10:00-21:00

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą