Pradžia Nuotakos rytas

  Nuotakos rytas

  Loading Map....

  Data/laikas
  Data - 27/04/2019
  13:00 - 15:15

  Vieta
  Dammos

  Kategorija


  Nuotakos rytas

  Renginiai skirti visoms, kurios domisi vestuvėmis, joms ruošiasi, arba ketina jose dalyvauti! Tikime, kad žinios tampa vertingos, kuomet jomis daliniesi. Prisijunkite, nekantraujame su Jumis susipažinti!

  Programa:

  Pusryčių degustacija

  Dalyves pakviesime prie gardžių pusryčių stalo. Norėtume ne tik pasidalinti skanių pusryčių idėjomis, bet ir paraginti rinktis tokius užkandžius, kurie būtų patogūs transportavimui ir lengvai tilptų į stilingą pintinę.

  Apatinio trikotažo tendencijos

  Ne tik pristatysime naujausias apatinio trikotažo tendencijas, bet ir patarsime kaip reikėtų rinktis apatinį trikotažą, kuris tiktų prie pasirinktos suknelės.  Taip pat parodysime paruoštus derinukus, kurie tiktų rytiniam nuotakos įvaizdžiui.

  Boudoir fotosesijos paslaptys

  Trumpai aptarsime ne tik įvaizdį, vietą, bet ir nuotaiką, kuri lydi paslaptimis apsuptas boudoir fotosesijas. Mūsų fotografas mielai atsakys į Jums rūpimus klausimus, bei patars kaip reikėtų pasiruošti norint matyti subtilų ir gražų rezultatą.

  Pozavimo pamoka

  Puikiai žinome, kad gražiausios nuotraukos gaunasi kuomet nepozuojame. Tačiau tam tikri patarimai gali ne tik suteikti pasitikėjimo, bet ir palengvinti fotografo darbą. Patarsime kaip atsipalaiduoti prieš kamerą ir parodyti savo gražiausius bruožus.

  Nuotakų pašnekesiai

  Nekantriai laukiame tos akimirkos, kuomet mums baigus savo pasakojimus į diskusiją įsitrauks visos dalyvės. Tikimės, kad Jus taip pat turėsite kuo pasidalinti su mumis.

  Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis!  info@dammos.com , +370 693 06717

  Organizatorius

  Dalyvis

  Tvarkaraštis

  • 12:45 – 13:00 : Dalyvių registracija
  • 13:00 – 13:15 : Prisistatymas
  • 13:15 – 13:30 : Pusryčių degustacija
  • 13:30 – 14:00 : Apatinio trikotažo tendencijos
  • 14:00 – 14:30 : Boudoir fotosesijos paslaptys
  • 14:30 – 15:00 : Pozavimo patarimai
  • 15:00 – 15:15 : Nuotakų pašnekesiai

  Bilietai

  • Kaina: 20€

  Komentuoti

  Rašykite komentarą
  Įveskite savo vardą