Pradžia Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse ''Išteku.lt''

  Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse ”Išteku.lt”

  Loading Map....

  Data/laikas
  Data - 20/10/2018 - 21/10/2018
  10:00 - 16:00

  Vieta
  Litexpo

  Kategorija


  Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse ''Išteku.lt''

  Didžiausia vestuvių paroda Baltijos šalyse „Išteku.lt“ jau penktą rudenį kviečia poras, planuojančias vestuves, susipažinti su naujausiomis tendencijomis, rasti geriausias paslaugas už konkurencingiausią kainą, rezervuoti pirmiesiems norimas datas ir sulaukti daugybės asmeninių patarimų tiesiai iš profesionalų.

  Šeštadienį ir sekmadienį LITEXPO 1 ir 2 salėje karaliaus grožis, spinduliuos meilė ir pakili nuotaika – juk būsimi jaunavedžiai tik čia, vienoje vietoje, per vieną dieną, gali susiplanuoti vestuves pagal savo skonį ir poreikius.

  Dvi dienas būsimos nuotakos galės išsirinkti vestuvinę suknelę „Wedding Bazaar“ vestuvių turgelyje: suknelių kainos prasideda nuo 30 Eur, o jas pristatyti gali ir pačios buvusios nuotakos!

  Parodos kuliminacija – šeštadienio vakarą vyksiantis „Wedding Fashion Show“, kur dešimt geriausių dizainerių pristatys naujausias, specialiai šiam renginiui sukurtas vestuvinių suknelių kolekcijas!

  Dvi dienas vyks nemokami seminarai, kuriuos ves profesionaliausi Lietuvos vestuvių verslo atstovai, fotografai, dekoratoriai, vestuvių planuotojos ir kiti specialistai.

  Dvi dienas dūgz dirbtuvėlės, kurių metu bus galima išmokti patiems susikurti vestuvinį pakvietimą, dekoro elementą ar kitą vestuvių atributą.

  Dėmesio – nuo rugsėjo 1 d. bilietai brangs iki 5 Eur.

  Parodos darbo laikas:
  spalio 20 d., šeštadienį, nuo 10 iki 18 val.
  spalio 21 d., sekmadienį, nuo 10 iki 15 val.

  Daugiau informacijos paroda.isteku.lt arba info@isteku.lt

  Bilietai: Bilietai.lt