BALTIC WEDDING SHOW ISTEKU.LT

  0
  Loading Map....

  Data/laikas
  Data - 21/10/2017 - 22/10/2017
  10:00 - 16:00

  Vieta
  Litexpo

  Kategorija


  Didžiausia, įspūdingiausia ir naudingiausia vestuvių paroda Išteku.lt persikelia į didesnes erdves ir vyks tradiciškai – spalio 21-22 dienomis.

  „Kasmet porų, iš anksto besiruošiančių vestuvėms, daugėjo, o ir dalyviai nori pasirodyti kuo originaliau, todėl jiems reikia didesnių erdvių, todėl labai džiaugiamės pranešdamos, kad šiemet vestuvių paroda „Išteku.lt“ vyks parodų rūmuose „Litexpo“, – džiaugėsi parodos organizatorės Rita Alksnienė ir Goda Prapuolenytė-Leonavičienė.

  Dvi dienas šimtai vestuvių ir renginių organizatorių, paslaugų tiekėjų, vestuvinių suknelių kūrėjų, nuomotojų, fotografų, šventės vietos atstovų, vestuvių užsienyje ir Lietuvoje planuotojų ir kitų su vestuvėmis susijusių atstovų jaunavedžių lauks ką tik renovuotose 1 ir 2 „Litexpo“ salėse.

  Organziatorės žada, kad laukia nuotakų dirbtuvėlės, pasirodymai ant scenos, naujausios dizainerių ir jaunųjų kūrėjų vestuvinių drabužių kolekcijos bei gausybė kitų naudingų vestuves planuojančioms poroms paslaugų.

  Kodėl jaunavedžiai būtinai turi apsilankyti parodoje?

  1. Viską galite susiplanuoti nuo A iki Z – nuo vestuvių vietos, vedėjų iki puokštės kompozicijos

  2. Užsakydami paslaugas anksčiau gausite didesnes nuolaidas

  3. Rezervuojant rudenį galėsite pasirinkti norimą datą

  4. Laukia ne tik nuolaidos, bet ir papildomos dovanos

  5. Parodoje vyks daugybė konkursų, bus galima laimėti vestuvinius žiedus, prabangią nakvynę ir kitus prizus

  6. Galite susiplanuoti susitikimus su jau nusižiūrėtais paslaugų tiekėjais – lounge zonoje galėsite ramiai aptarti vestuvių planavimą su visais iš eilės

  7. Pirmą kartą Lietuvoje galėsite susipažinti ne tik su Lietuvos vestuvių rinkos atstovais, bet ir Baltijos šalių profesionalais

  8. Pamatysite vestuvių tendencijas 2018-2019 metams

  9. Pirmieji įsigysite storiausią vestuvių žurnalą

  Bilietai: Litexpo.lt

  Komentuoti

  Please enter your comment!
  Please enter your name here