Pradžia Straipsniai Priežastys, kodėl vestuves verta rengti žiemą

Priežastys, kodėl vestuves verta rengti žiemą

Yra tiek daug priežasčių vestuves rengti žiemą, ar kada mąstėte apie tai? O ar galvojote apie tai, kuris sezonas yra pats romantiškiausias? Sakote vasara? Bet tuomet juk karšta ir mintis apie glaudimąsi prie lipnaus prakaituoto kūno ne taip žavi, tiesa? Štai žiemą visai kas kita: šaltas ir gaivus oras yra puikus pretekstas glaustis vienam prie kito, o ko daugiau reikia vestuvių dieną. Be to, žiemą jaunieji kostiumuose jaučiasi gerokai patogiau, o ir nuotakoms nereikia rūpintis dėl karštyje tirpstančio makiažo. Įvertinę tai, skelbiame žiemą romantiškiausiu metų laiku ir pateikiame keletą priežasčių, kodėl vestuves verta rengti žiemą.

Papuoškite vestuvinę suknelę

Žiema puikus metas, kuomet savo pečius galite apgaubti minkštučiu kailiu, bolero arba šilkine skraiste. Šie priedai ne tik leis pasijausti ypatinga, bet ir atrodys stilingai.

pamerges_ziema

Nuotrauka iš spectacular-creations.blogspot.com

Kūrybingos puokštės

Dar vienas žiemos privalumas tas, kad nuotaka gali turėti labai kūrybingą puokštę. Ar pagalvojote, kaip atrodytų puokštė, sukurta iš plunksnų, šilkinių gėlių, kristalų ar kalėdinių burbulų. Skamba žaismingiau už vystančias gėles, tiesa? Dar šauniau tai, kad tokią puokštę galima branginti visą gyvenimą.

ziemiska_nuotakos_puokste

Nuotrauka iš sofieswedding.com

Puikus metas – puikūs prisiminimai

Šviečiančiomis girliandomis apkarstyta žiemiška vestuvių naktis jūsų svečių atmintin įsirėš giliau nei tuomet, jei vestuvės vyktų vasarą.

Patogiau svečiams

Kad ir kiek žmonių mėgtų atostogauti žiemą, atostogaujančių vasarą vis tiek bus gerokai daugiau. Taigi jei vestuves planuojate vasarai, yra tikimybė, kad jos susikirs su kieno nors jau suplanuotomis atostogomis ar kitomis vestuvėmis. O jūs norite, kad visi kviesti žmonės dalyvautų jūsų šventėje.

vestuviu_svečiai

Nuotrauka iš weddingideasmag.com

Didesnis profesionalų pasirinkimas

Žiemą didesnė tikimybė, kad jūsų mėgstamas plaukų stilistas/kirpėjas, visažistas ir fotografas bus laisvi. Jau nekalbame apie vestuvių vietą, nes spėju, jog žinote, kaip sunku vasarą rasti gerą neužsakytą vietelę. Be to, kuo mažiau nuotakų, tuo daugiau laiko jūsų paslaugų teikėjai galės skirti būtent jums. Tai reiškia, kad gausite aukštesnio lygio individualizuotas paslaugas.

Pramogos ir egzotika

Žiemos vestuvėms galima prisigalvoti daugybę įdomiausių ir keisčiausių dalykų, pavyzdžiui, gėlių mergaites galima papuošti pūkuotomis ausinėmis, ant torto galima patupdyti sniego gaublį, svečius vaišinti ne šampanu, o karštu kvapniu vynu, karštu šokoladu.

karstas_sokoladas_vestuvese

Nuotrauka iš darbyandjoanvintage.co.uk

Pabėgti kur saulėta

Pagalvokite ir apie medaus mėnesį! Vasaros Lietuvoje žalios ir pakankamai šiltos, todėl medų kopinėti šiltuose kraštuose kur kas maloniau tuomet, kai pas mus gili žiema.

Žemos kainos

Dauguma paslaugų teikėjų, pavyzdžiui fotografai, ne vestuvių piko metu jums gali pasiūlyti nuolaidą, atitinkančią termometro stulpelių aukštį spaudžiant šaltukui. Taigi vestuves rengdami žiemą sutaupysite kitiems malonumams.

Idėjų kaip per žiemos šventes surengti šaunias vestuves, rasite čia: Šv. Kalėdos – pats nuostabiausias metas vestuvėms ir Idėjos vestuvėms Naujųjų Metų išvakarėse.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą