PREMIERE – unikali juvelyrika

0

juvelyrika

Ieškote unikalaus sužadėtuvių žiedo savo mylimajai? O gal jau ieškote vestuvinių žiedų, kuriuos mūvėsite visą gyvenimą? Įmonė PREMIERE siūlo platų sužadėtuvių ir vestuvių žiedų asortimentą. Esame tikri, kad iš mūsų parduodamų juvelyrinių dirbinių tinkamą sužadėtuvių/vestuvių žiedą išsirinks kiekvienas.

 

Kontaktinė informacija:
Vilniaus g. 31 / 1, Vilnius. Taip pat parduotuves turime Šiauliuose, Mažeikiuose, Telšiuose, Plungėje, Rygoje (Latvija).
+37068653948; +37061545919
info@premiere.lt | viktorija@premiere.lt
www.premiere.lt/
I – V 11:00 – 19:00; VI 11:00 – 16:00

 

Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here