Pradžia Jaunųjų stilius Plaukų aksesuarai pagal nuotakos stilių

Plaukų aksesuarai pagal nuotakos stilių

Nuotakos aksesuarai

Vestuvių planavimo darbų sąraše nesuskaičiuojama galybė smulkmenų – rezervuoti vietą, rasti fotografą, išsiųsti kvietimus svečiams, įsigyti žiedus, rasti ‚tą vienintelę suknelę… Tačiau nepaisant visų didelių darbų ir pasirinkimų, mažos detalės ir gerai apgalvotos smulkmenos bus tai, kas sukurs unikalias, jaukias ir įsimintinas vestuves.

Suknelės išsirinkimas dažniausias vienas pirmųjų ir pačių svarbiausių nuotakos darbų. Bet kalbant apie nuotakos įvaizdį galioja ta pati taisyklė – unikaliu jį gali paversti kruopščiai pasirinktos prie suknelės derančios detalės: bateliai, plaukų šukuosena, juvelyrika, plaukų aksesuarai, puokštė ir netgi patogiau jaustis leidžiantis apatinis trikotažas.

Susitikus su nuotakomis konsultacijoms dėl plaukų aksesuarų, pirmieji klausimai dažniausiai būna apie vestuvių stilistiką ir kuriamą nuotakos įvaizdį. Štai keli plaukų aksesuarai, kurie labiausiai tinka klasikinei, romantiškai, bohemiškai ir pajūrio nuotakai.

Klasikinei nuotakai – daili, bet prabangi tiara

Tiaros tinka ne tik princesėms. Šiuolaikinė tiaros interpretacija, puikiai derės prie klasikinės vestuvinės suknelės ir šukuosenos.

Nuotakos plaukų aksesuarai
Nuotr. “Florentes”

Romantiškai nuotakai – gėlių aksesuarai netvarkingoje šukuosenoje

Turbūt nieko nėra romantiškiau už daugybę gėlių, o romantiškai nuotakai jų niekada nebus perdaug. Netvarkingoje šukuosenoje puikiai derėtų keletas lengvų gėlių į plaukus.

Nuotakos plaukų aksesuarai
Nuotr. “Florentes”

Bohemiškai nuotakai – aukso spalvos detalės

Bohemiška nuotaka dažnai renkasi vintažinio, sendinto stiliaus detales – plaukuose puikiai atrodytų aksesuarai su smulkiomis aukso spalvos detalėmis.

Nuotakos plaukų aksesuarai
Nuotr. “Florentes” ir www.arinabphotography.com

Pajūrio nuotakai – plaukų lankeliai įsipynę palaiduose plaukuose

Pajūrio vestuvės skamba egzotiškai ir beveik visada asocijuojasi su vėju, tad pajūrio nuotakai svarbu, kad aksesaras tvirtai laikytųsi. Viena idėjų – lengvi ant vielutės sukti lankeliai ant lengvai krentančių garbanų šukuosenos.

Nuotakos plaukų aksesuarai
Nuotr. “Florentes” ir www.weddingomania.com

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą