Pradžia Vestuvių organizavimas/kvietimai PLANAVIMAS: Paskutinės minutės detalės jūsų vestuvių tiekėjams

PLANAVIMAS: Paskutinės minutės detalės jūsų vestuvių tiekėjams

PLANAVIMAS: Paskutinės minutės detalės jūsų vestuvių tiekėjams

Daugybė šventės akimirkų priklauso ne nuo jūsų, bet tai faktiškai priklauso nuo jūsų pasirinktų labai talentingų vestuvių paslaugų tiekėjų. Svarbu likus mėnesiui iki jūsų šventės su kiekvienu paslaugų tiekėju susitikti ar el. laišku aptarti galutines vestuvių detales.

Čia yra didžiausia paskutinės minutės informacija, kurią turite patvirtinti tiekėjams prieš pat vestuvių dieną.

Galutinis žmonių skaičius

Tai bus taikoma ne kiekvienam teikėjui, tačiau jūsų ceremonijoms ir pobūvio vietoms, maitinimo įstaigoms, nuomos įmonėms reikės oficialaus numerio iš jūsų gautų RSVP.  Beje, nepamirškite į savo bendrą skaičių įtraukti pardavėjų, kuriems reikės karšto maisto, pavyzdžiui, fotografui, videografui ir muzikantams.

Šventės data, laikas ir vietos ar vieta

Kiekvienoje iš jūsų pardavėjo sutarčių bus įtraukta šios detalės, tačiau niekada nepakenks patvirtinti vietą, laiką ir datą, kurios metu tikitės atitinkamų specialistų. Atminkite, kad muzikantams ar vedėjui  turite suteikti kitokią atvykimo vieta (ceremonijos vieta) nei plaukų ir makiažo specialistams (viešbutis ar namai). Be to, nepamirškite maršruto patvirtinti transporto įmonei ar nuomos įmonėms atsiėmimo, ir išvežimo laikus bei vietas (taip pat jei turite būtinai nusiųskite greitesnio maršruto nuorodas). Galiausiai pasidalykite visais patvirtintais laikais su savo vestuvių planuotoju ar koordinatore, kurios jums padės.

Darbo trukmė

Nepamirškite patikslinti kada jie turėtų atvykti, pakartokite, kiek laiko jie gali trukti jums tiekdami paslaugą ypač grožio specialistams, vedėjams ir fotografams. Perskaitykite kiekvieną sutartį, tada paskambinkite arba nusiųskite el. laišką, kad galėtumėte aptarti viršvalandžių mokesčius, jei specialistai truks ilgiau, o to nėra numatyta sutartyje.

Padavėjų ar padėjėjų skaičius

Įsitikinkite, kad esate suderinę, kiek žmonių gali tikėtis iš kiekvieno specialisto. Pvz., jei jūsų fotografavimo sutartyje nurodoma, kad jog jis atsiveš bendradarbį, kad jis atliktų antrinius kadrus, arba kad maitinimo įstaiga iš tikrųjų šventės metu turės savo pažadėtus keturis padavėjus, kad patiektų užkandžius ir vakarienę.

Reikalinga įranga

Patvirtinkite, kad visi iki vestuvių dienos galės gauti tai, ko jiems reikia, nesvarbu, ar tai jūsų nurodytas alkoholinių gėrimų prekės ženklas, ar atsarginis DJ pulto generatorius. Eikite per kiekvieną būtiną daiktą ir įsitikinkite, kad jis yra apskaitomas, ir išsiaiškinkite, kas atsakingas už jo teikimą, jei jis dar nėra pasirūpintas.

Išankstiniai vestuvinių paslaugų avansai

Patys palankiai nusiteikite ir atlikite kuo daugiau mokėjimų prieš savo vestuvių dieną. Nenorėsite galvoti apie tai, kad šventės viduryje reikės sumokėti tiekėjui. Daugeliu atvejų jūs jau sumokėjote avansą, tačiau kitais atvejais laikui bėgant galėtumėte sumokėti didesnes dalis įmokų (pvz., sąskaitą už papildomus keksiukus, kuriuos prieš savaitę pridėjote prie užsakymo).

Avariniai/Svarbūs kontaktai

Kam turėtumėt paskambinti, jei jums kažko reikia, ir su kuo jie turėtų susisiekti, kai esate užimtas? Pateikite visiems vestuvių tiekėjams skubios pagalbos telefono numerį, kuriuo galite paskambinti vestuvių dieną. Paprastai tai planuotoja, tėvai, liudininkai ar ypatingas vestuvių šventės svečias.

Oficialus vestuvių dienos scenarijus

Apibendrinkite vestuvių dienos scenarijų su savo specialistais, nurodydami plane visą svarbią informaciją apie laiką, vietą ar kitas detales. Pagalvokite apie savo pasirodymą, floristo ar fotografo, o gal šventinės programos laiko trukmes – jog suprasti, ar yra pakankamai laisvo laiko svečiams, laiko vedėjui ar grupei pagroti, o svečiams pašokti.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą