Pradžia Apie meilę poroje Patarimai pirmąjai vestuvių nakčiai

Patarimai pirmąjai vestuvių nakčiai

Patarimai pirmąjai vestuvių nakčiai
Nors daugelyje religijų ir yra teigiama, kad seksas galimas tik po vestuvių, šiandieninėje visuomenėje toks mąstymas sutinkamas vis rečiau ir rečiau. Poros tarsi pasiskirstė į dvi stovyklas: vieni nusprendžia laukti vestuvinės nakties tam, kad prarasti nekaltybę, o kiti lytiniu gyvenimu nusprendžia mėgautis dar draugystės stadijoje. Kaip bebūtų, kad ir kurį variantą pasirinkote, šiame straipsnyje rasite idėjų bei patarimų, kaip vestuvinę naktį paversti tiesiog tobula.

Šventės metu vartokite kuo mažiau arba išvis nevartokite alkoholio.

Dažnai per didelis kiekis alkoholio ne padeda labiau atsipalaiduoti pirmąją vestuvių naktį, o priešingai – ją sugadina. Saikingas svaigiųjų gėrimų vartojimas arba nevartojimas padės jums neprarasti energijos po ir taip varginančios dienos, nenumalšins noro praleisti laiką su mylimu žmogumi bei sustiprins patiriamus pojūčius. Beje, galėsite būti užtikrinti, jog net ir praėjus keletui metų nuo vestuvių dienos, vis dar turėsite ryškius bei malonius prisiminimus iš pirmosios jaunavedžių nakties.

Flirtuokite vienas su kitu vestuvių metu.

Be jokios abejonės, vestuvių dieną visų žvilgsniai kryps būtent į jus, turėsite bendrauti su svečiais, užsiimti bendra veikla bei daugeliu kitų dalykų, tačiau nepamirškite atrasti bent trumpą laiko tarpą, skirtą tik jums. Galbūt tai bus švelnūs rankų prisilietimai, galbūt keletas bučinių – visa tai leis susifokusuoti ties vienas kitu, nepamiršti, jog ši šventė, pirmiausia skirta jums, jaunavedžiams, bei bus puiki įžanga vestuvių nakčiai.

Afrodiziakai

Įvairūs skoniai ir kvapai – puikūs pagalbininkai, galintys atpalaiduoti, suteikti energijos, stimuliuoti jūsų emocijas bei nuotaikas. Tam puikiai pasitarnaus vanilės, citrusinių vaisių, muskato, kedro eteriniai aliejai, cinamono, šokolado, medaus skoniai – afrodiziakai, vyro organizme skatinantys gamintis testosteroną, žinomą kaip vyriškumo hormoną. Galbūt iš jų visų turite savo mėgstamiausią?

Seksualūs apatiniai

Gražių, naujų apatinių komplektas visada gera mintis, tiesa? Ši naktis ne išimtis. Pasipuoškite minkštais, šilkiniais naktinukais bei nėriniuotais apatiniais. Taip savo vyrui atrodysite ne tik pati gražiausia, seksualiausia moteris, bet ir sužadinsite jo vaizduotę. Nebijokite parodyti savo kūno – gi visa tai vyrui, kuris myli jus būtent tokią, kokia esate!

Masažas

Dar vienas būdas, padėsiantis labiau atsipalaiduoti po varginančios dienos, pasimėgauti akimirka bei atgauti jėgas, ir jums visai nereikia būti masažo specialistu, jog tai įgyvendintumėte. Masažui puikiai tiks įvairūs aliejai, leidžiantys lengviau slysti kūnams, pajausti taip norimą ypatingą artumą pirmąją vestuvių naktį. Viską atlikite švelniai, lėtai, ritmiškai, nepamirškite ir bučinių, pridėsiančių daugiau aistros. Nebijokite eksperimentuoti!

Erotiniai žaidimai

Jei svajojate apie kažką neįprasto šiai nakčiai, puikiai tiks smagūs erotiniai žaidimai. Pavyzdžiui, užriškite savo partneriui akis raiščiu, ant kažkurios savo kūno vietos užtepkite medaus, karamelės, šokolado ar kažko panašaus. Vėliau jam ar jai, naudojantis tik lūpomis, leiskite atrasti šia saldžią vietelę ant jūsų kūno. Pasiduokite improvizacijai bei fantazijai!

Taip pat galite skaityti: 5 žingsniai kaip pasiruošti pirmai vestuviniai nakčiai

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą