Pradžia Straipsniai Patarimai nuotakai, kaip išsirinkti apatinius drabužėlius vestuvėms

Patarimai nuotakai, kaip išsirinkti apatinius drabužėlius vestuvėms

Moterys neleis sumeluoti, kad apatinis trikotažas daro nemažą įtaką mūsų savijautai ir nuotaikai. Puiki savijauta kaip niekad reikalinga svarbiomis progomis, būtent tokia proga yra savo vestuvės. Deja, nereta nuotaka laisvę varžančių ir nuotaiką gadinančių apatinių drabužėlių. Todėl VestuviuMados.lt dalinasi patarimais, kaip nuotakai išvengti netinkamo apatinio trikotažo, kaip priderinti apatinius prie savo vestuvinės suknelės ir kokį komplektuką įsigyti medaus mėnesiui.

vestuviniai_apatiniai1

Pradžių pradžia

Nuotaka, išsirinkusi suknelę, turėtų įvertinti jos audinį, iškirptės formą bei gylį, taip pat nugarinę dalį. Visa tai padės tinkamai nustatyti, koks turi būti apatinis trikotažas. Jei suknelė ne nuomota, o individualiai siūta ar pirkta, nuotakai vertėtų ją atsinešti į apatinio trikotažo parduotuvės matavimosi kabiną. Tai padės išvengti nemalonių netikėtumų ateityje.

Besiruošdamos didžiajai dienai nuotakos neretai sumažina savo apimtis, todėl vestuvinius apatinius vertėtų rinktis tik prieš paskutinį suknelės prisimatavimą. Būtų dar šauniau, jei galėtumėte apsilankykite pas apatinio trikotažą siuvėją, kuri prieš šventę patobulintų išsirinktus drabužėlius.

vestuviniai_apatiniai

Su kokiais apatiniais vestuvių dieną jausitės patogiai?

Nuotakos apatiniai yra ne mažiau svarbūs nei vestuvinė suknelė, todėl turi būti ne tik seksualūs, bet dar ir maksimaliai patogūs bei prilaikantys.Bene svarbiausia, kad apatinis trikotažas būtų tinkamo dydžio, nes iš esmės tai nulemia, ar vestuvių dieną nuotaka atrodys nepriekaištingai.

Neretai pasitaiko, kad moterys dėvi liemenėlę su per mažais arba per dideliais kaušeliais, su netinkama nugaros juosta. Tačiau reikėtų suprasti, kad pagrindinis apatinio trikotažo tikslas yra užtikrinti patogumą bei pakelti pasitikėjimą savimi, padailinti iškilimų formą.  Taigi verta pasistengti ieškant tobulo dydžio drabužėlių.

vestuviniai_apatiniai_4

Nepriekaištingą įvaizdį ir lygų suknelės paviršių padės pasiekti suknelės siluetą atitinkantys besiūliai apatiniai. Tad jei nuotaka įprastai renkasi nėriniuotus ar siuvinėtus, vestuvių dieną reikėtų padaryti išimtį. Apie kiekvienam suknelės siluetui labiausiai tinkančius apatinius jau esame rašę, tad tereikia prisiminti.

Dauguma nuotakų vestuvinei nakčiai renkasi kitą apatinių komplektą. Toks pasirinkimas labai sveikintinas, kadangi šiai ypatingai nakčiai galima išsirinkti pašėlusiai seksualius drabužėlius, nekreipiant dėmesio į jų figūros formavimo savybes.

vestuviniai_apatiniai_6

Jie neturi būti balti

Visiškai balti apatiniai rizikuoja persišviesti per suknelės audinį. Taigi juos reikėtų rinktis tiksliai pagal vestuvinės suknelės atspalvį, pavyzdžiui, dramblio kaulo, kreminius ir pan. Tarp nuotakų labai populiarūs kūno spalvos apatiniai, ir visai nesunku suprasti kodėl.

Medaus mėnesio apatinis trikotažas

Medaus mėnesio apatinių komplektams negalioja jokios taisyklės! Taigi galima eksperimentuoti kiek tik širdis geidžia ir piniginė leidžia. Nors viena taisyklė gal ir yra – nuotaka su apatiniais per medaus mėnesį turi jaustis esanti verta milijono (mažų mažiausiai). Taip pasijausti gali padėti šilkiniai apatiniai, kadangi jie laikomi pačiais prabangiausiais ir seksualiausiais. Be to, jie labai kompaktiški, tad į lagaminą galima įsimesti ne vieną komplektą.

vestuviniai_apatiniai2

Jei medaus mėnesiui planuojamos maudynės ir saulės vonios, reikėtų pasirūpinti ir išskirtiniu maudymosi kostiumėliu. Pradžioje išsirinkite širdžiai mielą stilių, spalvą, dydį, na o tuomet jau rinkitės raštus ir pagražinimus, padėsiančius išryškinti figūros privalumus. Atminkite, kad liemenėlė su raukiniais biustą padarys optiškai pilnesnį, o ties klubais itin giliai iškirptos kelnaitės, vizualiai pailgins kojas.

Nors maudymosi kostiumėlio paieškos daugumai moterų sukelia galvos skausmą, tačiau tobulai parinktos dalys užtikrins puikią savijautą su mylimuoju lepinantis paplūdimyje ar prie baseino.

Sėkmės paieškose!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą