Pradžia Juvelyrika/Žiedai Patariame kuo pakeisti žiedų pagalvėlę

Patariame kuo pakeisti žiedų pagalvėlę

Vestuviniai žiedai – pagrindinis vestuvių simbolis, todėl jų atnešimas būsimiems sutuoktiniams yra labai svarbus ir iškilmingas aktas. Dėl šios priežasties visais laikais didelis dėmesys skiriamas žiedų pagalvėlei. Dauguma porų šį daiktą, ant kurio atnešami santuokos simboliai, laiko prisiminimui, todėl gražu, kai žiedų pagalvėlė yra ne įprasta pagalvėlė, o vestuvių temą atitinkantis, prasmingas atributas.

Šiandien dauguma porų mąsto moderniai ir vietoj žiedų pagalvėlės renkasi šį tą originalaus, pavyzdžiui, dailų senovinį žibintą, džiovintų kviečių puokštę ar iš samanų ryšulėlį. Tam, kad jums būtų lengviau sugalvoti savąją alternatyvą, pateikiame keletą jau išbandytų, tačiau tikriausiai dar nematytų būdų.

Vienas iš tokių – medžio gabalėlis su išgraviruotais poros inicialais ir vestuvių data. Tokia “pagalvėlė” labai tinka kaimiškoms vestuvėms, taip pat vestuvėms, rengiamoms gamtoje. Medis su laiku įgauna vis daugiau žavesio, todėl tokią savo vestuvių dalelę galite padovanoti būsimai dukrai ar sūnui jų vestuvių proga, juk vietos naujiems inicialams dar daug.

ziedu-pagalvele

Esate transporto fanai? Tuomet mielos mažytės mašinėlės jums bus kaip tik, nepriklausomai nuo vestuvių stiliaus. Tiesa, jei planuojate vintažines vestuves, galėtumėte rinktis garbingo amžiaus automobilio modelį. O gal esate žirgų ar šunų mylėtojai? Tuomet arklių traukiamos karietaitės imitacija arba jūsų augintinis, ant antkaklio ryšintis jūsų žiedus, taps puikiomis žiedų pagalvėlės alternatyvomis.

vestuviu-masineles

Arbatos puodelis puikiai tiks elegantiškoms bei romantiškoms vestuvėms. Jų formų ir spalvų yra apstu, todėl be vargo pritaikysite prie pasirinktų vestuvių spalvų. O gal savo puodelį papuošite savo poros nuotrauka, inicialiais su data, prasmingais žodžiais? Viskas judviejų valioje.

25-creative-wedding-ring-bearer-pillow-alternatives-20-500x433

Nuotraukos iš http://www.weddingomania.com/

Jei turite vaikučių, būtų gražu, jei žiedus atneštų jie. Žinote kas geriausi vaikų draugai? Taip taip, tai pliušiniai žaislai, kurie gali atstoti pačią įmantriausią žiedų pagalvėlę.

ziedu-pagalvele-zaisliukas

Nuotrauka iš http://images.theknot.com/

Žemiau atvaizduota alternatyva tiks taip pat bet kurio stiliaus vestuvėms. Tereikia pasirinkti mėgstamiausią knygą, dar geriau, jei amžina meile alsuojančia knygą.

heart-book-ring-pillow-weddings-illustrated

Pasirinkus jūrinę vestuvių tematiką arba tuokiantis iš pajūrio kilusiems mylimiesiems, siūlome išnaudoti jūros ar vandenyno teikiamas gėrybes: kriaukles, jūros žvaigždes, perlus, nudailintus akmenėlius. Pasirinkimo įvairovė didelė. Tokia žiedų pagalvėlės alternatyva atrodo nuostabiai ir sukuria amžinybės jausmą, padėsiantį savo meilės židinį kūrenti amžinai.

Etsy

Nuotraukos iš http://partyspace.com/

Pateiktos alternatyvos ne jums? Tuomet siūlome rinktis tikrą, tačiau neįprastą žiedų pagalvėlę. Pagalvėlės paprastai būna baltos ir išdabintos kristalais, rožytėmis ir kitais mielais atributais, tačiau tokia pagalvėlė nesukelia jokių emocijų. Todėl mes rekomenduojame susikurti asmeninę pagalvėlę.

paciu-kurta-ziedu-pagalvele

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą