PASIDARYK PATS: vestuvių fotosesijos dekoracija

0

vestuviu fotosesijos dekoracija

VM rubrikoje PASIDARYK PATS šį kartą būsimoms nuotakoms siūlome pasigaminti išskirtinę vestuvių fotosesijos dekoraciją. Tai balionas, apipintas dirbtinėmis gėlėmis ir žalumynais. Jis atrodo estetiškai, inovatyviai ir gerokai originaliau, nei tiesiog paprasti balionai. Be to, šią vestuvių fotosesijos dekoraciją nesunkiai pagamins kiekviena nuotaka.

Šios dekoracijos gamybai jums reikės: 

  • Helio baliono (arba kelių)
  • Dirbtinių gėlių, žalumynų
  • Siūlo
  • Karštų klijų
  • Vielos

vestuviu fotosesijos dekoracija

  1. Pripūskite balioną
  2. Užriškite ir palikite norimo ilgio “uodegą”, kurią dekoruosite. Prie baliono apačios atsargiai pritvirtinkite vielą, kurią galite išraityti taip, kaip patys norite.
  3. Pasirinkę norimo dydžio, atspalvių gėles pradėkite jomis dekoruoti baliono “uodegą”. Gėles, žalumynus pritvirtinkite karštais klijais.

Darydamos šią vestuvių fotosesijos dekoraciją, pasitelkite savo fantaziją. Balioną dekoruoti galite gėlėmis, kurios dominuos jūsų vestuvių šventėje. Taip išsaugosite vientisą šventės stilių. Be to, ši dekoracija puikiai tiks ne tik vestuvių, bet ir mergvakario fotosesijai ar pačiai šventei papuošti.

Jei nuspręsite pasigamini šią vestuvių fotosesijos dekoraciją, džiaugsimės, jei savo darbų nuotraukomis pasidalinsite ir su mumis el. p. redakcija@vestuviumados.lt

Daugiau “Pasidaryk pats” idėjų vestuvėms galite rasti čia.

Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here