Pradžia Straipsniai Pamergių suknelių beieškant…

Pamergių suknelių beieškant…

Mielos nuotakos, jei planuojate savo vestuvėse būrį pamergių, ko gero žinote ir apie sunkumus susijusius su tobulų pamergių suknelių pasirinkimu. Jei Jūsų draugės ar giminaitės gerokai skiriasi tiek plaukų spalvomis tiek figūromis, nebūtina rasti joms vienodų suknelių! Surenkite nedidelį mergaičių vakarėlį ir skirkite kelias valandas sklaidydamos naujausius vestuvinių madų žurnalus ar internetines svetaines, kad rastumėte spalvas bei suknelių tipus atitinkančius skirtingas pamerges. Keli dalykai, kuriuos galite apsvarstyti besirinkdamos…

pamerges

Tradicinės pamergių suknios

Galbūt jau turite suknelių spalvų bei stiliaus idėjų galvoje, tačiau nustebsite pamačiusi kiek skirtingų atspalvių, iškirpčių bei ilgių pastūmės Jus link kitokių sprendimų. Puiki mintis pradėti paieškas su tam tikromis, tačiau ne galutinėmis idėjomis dėl to ko ieškote; taip pat protinga būtų pasitarti su pamergėmis- juk galų gale tai jos vilkės šias suknias. Jei Jūsų pamergės yra gana panašios išvaizdos, Jums nebus sunku išrinkti joms vienodas sukneles tradicinėms vestuvėms. Jei pasirinktos suknelės forma bus panaši į Jūsų vestuvinę suknią, dar labiau pabrėšite šventės tradiciškumą.

Pamergių aksesuarai

Jei išrinktosios suknelės stokoja įvairovės ar spalvų, aksesuarai- puiki išeitis! Paprasta suknelė gali būti nesunkiai paįvairinta ryškiaspalviais bateliais, šaliu ar dirželiu. Grupelė tradicinių pamergių vienodomis suknelėmis galėtų vilkėti suknias atitinkančias Jūsų vestuvinės puokštės spalvą ar derančias prie šventės spalvų paletės bei avėti vestuvinių pakvietimų atspalvio bateliais.

Jei vis tik tradicinio stiliaus vestuvės- ne Jums, ir organizuojate modernaus stiliaus puotą- skaitykite toliau…

Modernios pamergės

Šiomis dienomis- viskas galima: Jūs neprivalote sekti tradicijų, etiketo ar taisyklių jei nenorite to daryti. Jei tvarkinga eilutė vienodų pamergių ne Jūsų stilius- nesijaudinkite! Ypatingai jei Jūsų būsimos pamergės skiriasi savo stiliumi, išvaizda bei figūromis- rasti suknias puikiausiai paryškinančias Jų individualumą- geriausia išeitis! (Už kurią ir pamergės liks Jums amžinai dėkingos:) )

Šiuo metu labai populiaru duoti pamergėms laisvę vilkėti skirtingas suknias, kartu susijusias tam tikra tematika, spalva ar stiliumi. Keli pavyzdžiai:

Skirtingos pamergės

Galbūt viena Jūsų draugė džiaugiasi šviesia oda bei ugniniais plaukais, kita didžiuojasi tamsiais savo atspalviais, o trečia auksinėmis garbanomis? Kodėl gi neaprengus raudonplaukės pamergės karališkosios mėlynos spalvos suknia ir neapjuosus jos šviesiai melsva juosta, o tamsesnei draugei nepasiūlius šviesiai melsvos suknios padailintos karališkai mėlyna juosta? Tokiu būdu merginos dalinsis ta pačia spalvų palete, galės avėti tos pat spalvos bateliais bei segėti derančius papuošalus.

Pamergės skirtingomis figūromis

Žemesniai ir putlesniai pamergei galėtumėte parinkti ilgą, gilesnės iškirptės, tamsiai mėlynos spalvos suknią su korsetu; o aukštai ir lieknai draugei pasiūlyti tokios pat spalvos kelių ilgio, ant kaklo užsirišančią suknelę atvira nugara. Abi pamergės vilkės labai skirtingas sukneles, tačiau atrodys puikiai, kadangi jų stiliai tobulai atitiks merginų formas. Tokiu būdu pamergės jausis patogiai, ir bendresnį įvaizdį galės kurti segėdamos derančius papuošalus.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą