Pradžia Straipsniai Pamergių pareigos

Pamergių pareigos

Nuotakai pamergės reikalingos ne todėl, kad jos pakeltų moterų grožio lygį per vestuves, o tam, kad jai padėtų. Tačiau nereta pamergė pamiršta, kad šio titulo turėjimas reiškia ne tik garbę, bet ir nemažai pareigų. Apie tai, kokios pareigos priklauso pamergėms, pasakojame jau dabar.

pamergiu-pareigos

Nuotrauka iš jaeheebridal.com

IKI VESTUVIŲ

Išsiaiškinti lūkesčius

Bene pagrindinė pareiga, vyraujanti visose vakarietiško mentaliteto šalyse, yra išsiaiškinti nuotakos lūkesčius jūsų atžvilgiu, pavyzdžiui, kokio mergvakario norės, kokios pagalbos tikisi ir pan. Pamergės paprastai žino su kokiu pabroliu bus poroje, todėl sveikintina, kai iškilusius klausimus pora sprendžia kartu.

Mergvakaris

Mergvakario planavimas yra pamergių priedermė, tad pasistenkite, kad jis būtų įsimintinas. Apgalvokite vietas, kurios lankysitės, transportą, užkandžius ir gėrimus, žaidimus, fotografą ir pan. Nors už visą tai mokate jūs, nepamirškite, kad svarbiausi yra nuotakos pageidavimai.

mergvakaris

Nuotrauka iš http://admin.crazyforus.com/

VESTUVIŲ METU

Visokeriopa pagalba

Vestuvių dieną pamergių pareigų įgyvendinimas prasideda nuo ankstyvo ryto, kadangi joms priklauso pasirūpinti, kad nuotaka laiku patektų pas kirpėją bei visažistą, taip pat nuotakos gėlėmis. Taip pat pamergės turi padėti nuotakai pasipuošti didžiajam įvykiui.

pamergiu-pareigos-1

Nuotrauka iš southboundbride.com

Vestuvėse visų akys nukreiptos į nuotaką, tad pamergių pareiga nuolat stebėti nuotaką ir prireikus pataisyti jos suknelę ar veliumą, kad ji atrodytų fantastiškai. Prireikus nuotakai turėtų paduoti lūpų blizgį ar servetėlę.

Visi savo vietose

Pareiga pasirūpinti, kad nuotakai atvykus į bažnyčią ar pokylių salę (priklausomai nuo situacijos) visi būtų savo vietose, priklauso vyriausiajai pamergei.

Nors piršliai yra tradiciniai lietuviškų vestuvių veikėjai, tačiau šiuolaikinėse vestuvėse jie ne visuomet sutinkami. Jei jūsų jauniesiems taip pat netalkins piršlys su svočia, tuomet nuotakos puokšte ceremonijos bei vakarėlio metu turėtų pasirūpinti vyriausioji pamergė.

Skalsi išpirka

Lietuvoje rengiant vestuves neretai jauniesiems ir jų svitai užtveriamas kelias, o pokštininkai iš jų tikisi išpirkos saldumynais bei suaugusiųjų gėrimais. Taigi pamergės kartu su pabroliais turėtų pasirūpinti minėtu gėriu, kad jo nepritrūktų nei kelyje, nei užsėdant stalą.

Tostas

Nors tostus paprastai sako vyrai, ir iškilmingų kalbų vestuvėse netrūksta, vis dažniau ir pamergėms tenka pasakyti kalbą. Taigi pamergei vertėtų pasiruošti iš anksto, kad vėliau tai nesukeltų streso. Kita vertus, nebūtina visoms pamergėms ir pabroliams berti kalbų, todėl poros tarpusavyje turėtų susitarti, kuris iš jų imsis šios užduoties. O gal kalbėsite abu kartu? Skamba įdomiai! Bet kuriuo atveju atminkite, kad visi jūsų pusėje, tad nėra ko bijoti.

pamerges-kalba

Nuotrauka iš cosmopolitan.com

Pirmasis šokis

Šoksite per vestuves ar ne, tai jūsų reikalas, bet pareiga pirmojo šokio metu pašokti su savo pabroliu yra pareiga, net jei savo pabrolį matote pirmą kartą.

Dovanos

Niekas nesakė, kad pamerge būti pigu. Todėl jei jau priėmėte šį iššūkį, nuotaką turėtumėte pradžiuginti ne tik vestuvių dovana, bet ir mergvakario dovana. Be to, kai vis dažniau pasitaiko atvejų, kai jaunieji pabroliams ir pamergėms padovanoja smulkias dovanėles. Taigi būtų gražu, kad papildoma dovanėle jauniesiems pasirūpintumėte ir jūs.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą