Pradžia Apie meilę poroje Pagrindinės moterų klaidos santykiuose

Pagrindinės moterų klaidos santykiuose

Pagrindinės moterų klaidos santykiuose
Įsimylėjusi moteris gali pridaryti daugybę rūpesčių. Ji tampa įtari, dėl visko pyksta ir pavyduliauja. Tokia moteris tampa atgrasi vyrui – kam jam reikia susierzinusios moters?Tiek moterys, tiek ir vyrai, santykiuose daro daugybę klaidų, kurios neretai porą priveda prie skyrybų. Tačiau moterys nėra linkusios pasimokyti iš savo klaidų ir taip sužlugdo naujus santykius.

Žemiau pateiktos trys pagrindinės moterų daromos klaidos santykiuose. Perskaityk jas – galbūt šias klaidas darai ir tu?

Bandei jį pakeisti

Dažniausiai pasitaikanti klaida, dėl kurios vyrai palieka antrąsias puses. Na, taip, draugių tarpe gali pajuokauti, kad jį pakeisi ir išsiauklėsi taip, kaip norėsi. Tačiau visi supranta, kad tai yra neįmanoma, nebent tavo išrinktasis iš tiesų neturi charakterio arba nori visiškai prie tavęs prisitaikyti.

Niekada neauklėk vyro ir nebandyk jo pakeisti. Meilė gali pakeisti žmogų į gerąją pusę, tačiau tu negali tuo naudotis. Jis yra suaugęs vyras, turinti savo nuomonę ir įsitikinimus, su kuriais turėtum susigyventi.

Vyrai keičiasi tik tada, kai patys to nori. Jeigu jis pajus, kad nori jam primesti tai, kas jam svetima, gresia ne tik pykčiai, bet ir skyrybos.

Nekontroliuok juo

Nesiūlyk jam kiekvieno penktadienio vakaro leisti tik su tavimi. Neperjunk sporto kanalo, kuomet rodo jo mėgstamos komandos rungtynes. Jokiu būdu nesiūlyk (ir neliepk!) po darbo jam susitikti su tavimi ar grįžti tiesiai į namus, jei kartu gyvenate. Jeigu imsiesi tokios kontrolės, gali būti, kad jis vis ilgiau pasiliks darbe ar važiuos į komandiruotes, nors iš tiesų laiką leis visiškai kitur.

Kontrolės nemėgsta niekas – greičiausiai pasiustum ir tu, jei tavo mylimasis neišleistų tavęs susitikti su draugėmis ar apsipirkti vienos į parduotuvę. Tiek tau, tiek ir jam reikia erdvės, kad galėtumėt daryti tai, kas patinka abiems. Susitikimai su draugais, kalbos kursai, trumpos išvykos į gamtą ar penktadienio vakaras bare – abu privalote bendrauti su kitais, ugdyti save bei veikti tai, ką jūs darėte prieš susipažindami.

Pamiršk kontrolę. Tu jam ne motina, o jis jau seniai nebe paauglys. Nekontroliuok jo ir verčiau pati veik tai, kas tau patinka. Tai gali būti labai sunku, tačiau turi juo pasitikėti. Juk jis tavimi pasitiki!

Sekso badas

Jis prasikalto – nebus jokio sekso! Tu pyksti, nes jis pamiršo tai, ką žadėjo. Arba jūs dėl kažko susipykot, tu jautiesi teisi, tačiau alternatyvos tau nerūpi ir tu jam aiškiai leidi suprasti, kad jeigu jis tau nepritars, lauks nemalonumai. Negaus sekso.

Toks sekso badas primena kontrolę, o moteris jaučiasi aukščiau už vyrą. Juk ji jam neleis gauti malonumo, todėl jis supras, kieno teisybė. Bet šiuo atveju tu kenki tik pati sau. Vyras malonumą gali pasiekti ir pats, o jeigu masturbacija jo netenkina, visada galima surasti kitą moterį.

Ką tokiu atveju daryti? Išsiaiškinti situaciją iki galo ir niekada neiti miegoti susipykus. Galbūt kai kurie barniai kyla dėl tavo kaltės? Gal jis nėra teisus, tačiau tu nesugebi jam to įrodyti?

Nepamirškite kalbėtis. Ir mylėkitės be jokių apribojimų seksui.

Šaltinis:

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą