Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakų manikiūro tendencijos 2018 metams

Nuotakų manikiūro tendencijos 2018 metams

Nuotakų manikiūro tendencijos 2018 metams

Iš pirmo žvilgsnio nuotakos stilius susideda iš jos vestuvinės suknelės, tačiau nereikėtų pamiršti, kad tai yra visuma ir visos ir smulkesnės detalės yra labai svarbios. Viena iš sudedamųjų dalių – manikiūras. Ir jeigu vestuvės nėra ta ideali proga pasirūpinti savo nagučiais tai kada? Siūlome pasidairyti į kelis nagų puošimo stilius kurie madingi šiais metais kiek žemiau.

Potėpis spindesio

Lengva ir neįvertinta, tai vienas iš būdų pridėti žavesio į savo išvaizdą.Spindesys – privalomas dalykas vestuvėse ir su šiuo aspektu niekada neprašausi. Lengva rožinė spalva visada lengvai bus suderinta su beveik kiekviena suknele. Ir jeigu norite pridėti dar šiek tiek, tai krištolo papuošimas pridės trūkstamos elegancijos.

Blizgučiai, blizgučiai ir dar daugiau blizgučių

Tai puikus sprendimas pamergėms ir svečiams, būkite kūrybingi su spalvomis. Blizgučiai parodo šventimą. Taip pabrėždami nagus turite neribotą variacijų skaičių ir tik nuo jūsų priklauso koks bus galutinis rezultatas. Įdomus sprendimas nuotaikai papuošti nagą blizgučiais to piršto ant kurio yra mūvimas sužadėtuvių žiedas. Tai tikrai atkreips visų dėmesį ir tai klasikinis variantas pridėti žiupsnelį elegancijos.

Puošnus kaip žiedas

Jeigu norite žengti dar toliau, kodėl neišbandžius nagų meno. Deimantai, piešiniai, karoliukai, jūsų nagai yra tarsi balta popieriaus drobė kuri tik laukia ką su ja padarysite. Nebijokite būti drąsiai ypač savo vestuvių dieną. Šią dieną didžioji dalis dėmesio bus skirta jūsų žiedui, tai kodėl nepriderinus nagų prie jo?

Klasika ir prašmatnumas

Jeigu visas blizgesys ir žaismingumas skirta ne jums, nieko nėra blogo būti paprastesniai tačiau klasiškai. Nagai kurie papuošti klasika niekada neišeis iš mados ir parodys jūsų išprusimą.

Nesvarbu kokį nagų puošimo būdą pasirinksite tačiau jie tikrai nebus nepastebėti per vestuves. Visi norės pamatyti jūsų žiedą, o tuo pačiu pamatys ir nagus, daug kas norės juos nufotografuoti su vestuviniu žiedu todėl tai puikus metas parodyti geriausią ką turite.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą