Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos vualis – kaip išsirinkti tobuliausią?

Nuotakos vualis – kaip išsirinkti tobuliausią?

Nuotakos vualis

Ne viena į “Florentès” studiją užsukusi nuotaka klausia, ar galėtų pasimatuoti vualį (jie juk taip nepriekaištingai atrodo nuotraukose). Vualis – tai modernus nuotakos nuometo variantas ir aksesuaras puikiai tinkantis šiek tiek pašėlusiai ir išskirtinumo ieškančiai nuotakai. Dažniausiai vualiai yra gaminami iš tinklelio arba tiulio audinio. Kiekvienas jų skiriasi pagal medžiagos sukirpimą bei surinkimo būdą. Įprastai, kaip ir nuometas, vualis dėvimas ceremonijos metu, o vėliau išsegamas paliekant plaukuose kitus aksesuarus. Kad būtų šiek tiek lengviau išsirinkti sau tinkamiausią variantą, aprašome pagrindinius vualių tipus, kai vualis gaminamas iš tinklelio.

Akis pridengiantis vualis (angl. Blusher veil)

Akis pridengiantis vualis yra mažesnis ir trumpesnis (dažniausiai ne daugiau nei 23 cm ilgio nuo segtuko iki krašto). Šio tipo vualis gražiausiai atrodo, jeigu segamas vienoje pusėje kampu ir juo lengvai pridengiama kakta bei viena akis.

Nuotakos vualis

Akis dengiantis nuotakos vualis (angl. Birdcage veil)

Akis pilnai dengiantis vualis yra gerokai didesnis ir sukurtas taip, kad pilnai uždengtų nuotakos akis iki nosies galiuko (arba net visą veidą iki smakro pabaigos). Jis gali būti segamas tiek viduryje, tiek ant šono. Šio tipo vualis yra didesnis (30-40 cm) nei akis pridengiantis vualis ir priklausomai nuo įsegimo pabrėžia nuotakos akis arba skruostų liniją. Jeigu segamas viduryje (šiek tiek toliau nei įprastoje lankelio vietoje), turėtų baigtis ties nosies galiuku arba ties skruostų linija tam, kad būtų išlaikytos proporcijos.

Vualis

Juostos tipo vualis (angl. Bandeau veil)

Juostos tipo vualis yra gaminamas kaip juosta ir tvirtinamas segtukais abiejose galvos pusėse prie ausų. Iš visų vualių tipų, šis yra lengviausiai pritaikomas pagal šukuoseną. Šiuo vualių galima pilnai dengti kaktą bei akis arba, pakėlus šiek tiek aukščiau, tik plaukus bei kaktą. Įprastas vualio aukštis 23 cm arba mažiau.

vualis

Bet kurio tipo vualis gali būti derinamas su kitais plaukų aksesuarais – gėlėmis į plaukus, nėrinių aplikacijomis, kristalų segtukais ir pan. Kai kurie vualiai yra gaminami iškart su papuošimais ir sukurti taip, kad patraukus nuo veido jį būtų patogu dėvėti ir po ceremonijos.

Kai kuriose nuotraukose panaudoti “Florentes” vualiai.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą