Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos puokštė žiemą – kokias gėles pasirinkti?

Nuotakos puokštė žiemą – kokias gėles pasirinkti?

nuotakos puokštė

Nuotakos puokštė – vienas svarbesnių vestuvių dienos atributų ir jaunosios aksesuarų. Jei planuojate vestuves žiemą, įvertinus oro sąlygas, nuotakos puokštę reikia rinktis itin atidžiai ir atsakingai. Juk nenorite, kad jūsų vestuvinės puokštės gėlės nušaltų dar nespėjus įžengti į bažnyčią….

Kokias gėles pasirinkti?

Jaunoji savo puokštę derina prie suknelės stiliaus, aksesuarų ir bendros vestuvių tematikos. Kokias gėles rinktis gali patarti tiek vestuvinių drabužių salono darbuotojai, tiek profesionalūs floristai ar kiti vestuvių švenčių organizavimo profesionalai.

Šaltąjį sezoną karaliauja svogūninės gėlės. Tai hiacintai, tulpės, dideli amarilio žiedai… Visos šios gėlės turi tvirtus kotus, todėl idealiai tinka komponuoti puokštes.

Nuotakos puokštėje žiemą karaliaja balta, šalto atspalvio žalia ir pastelinė pilka. Prie gėlių žiedų derinamos sukuletų šakelės, džiovinti smulkiažiedžiai, kurie tarsi snaigės apgaubia puokštę.

Vestuvės žiemą – ideali proga rinktis puošybai ne tik gėles, bet ir konkorėžius, uogytes, dirbtinius žėrinčius dekoro elementus. Jie suteiks pukoštei išskirtinumo, originalumo.

nuotakos puokštė

nuotakos puokštė

 

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą