Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos plaukai 2019 metais

Nuotakos plaukai 2019 metais

Tikimasi, jog 2019 metais nuotakos šukuosenas vis dar valdys minimalizmas bei natūralumas. Tačiau įpusėjus metams numatoma, jog vis daugiau nuotakos rinksis drąsesnius sprendimus ir vėl prisimins aksesuarus plaukuose: gėlytės, karoliukai, lankeliai, kaspinėliai ir daug k.t.

Nuotakos plaukai 2019 metais

Gėlės itin tiks pavasario tematikai, bohemiškoms vestuvėms dideli gėlių lankeliai ar pavienės gėlių žiedeliai garbanotuose plaukuose. Drąsesnėms nuotakoms 2019-ais siūloma rinktis gėlių karūnas kuo didesnes, nebijoti spalvų ir skirtingų gėlių variacijų ar formų.

Nuotakos plaukai 2019 metais

Plaukai surišti į uodegą metų metus yra viena iš labiausiai moterų mėgstamų šukuosenų. Tai atrodo elegantiškai ir yra itin patogu, o 2019-aisiais atlasine ar šilkine juostele perrišti plaukai – vėl ant bangos. Toks pasirinkimas nuotakai leis nesukti galvos visą vakarą kaip atrodo plaukai, o pasirinktas šukuosenos įvaizdis teigs jog esi seksuali, pasitikinti savimi ir jaunatviška.

Nuotakos plaukai 2019 metais

Jei iki šiol mėgote tvarkingas bangas, tai šiemet siūlome pagalvoti apie aukštą poziciją 2019-ais metais užimančias netvarkingas bangas. Nebijokite eksperimentuoti su lankeliais ar plaukų sagėmis su karoliukais ir akmenukais, tai atrodys itin žaismingai.

Nuotakos plaukai 2019 metais

Nemėgstančioms aksesuarų, siūlome pagalvoti apie atgal sušukuotus plaukus – nesvarbu ilgi, netvarkingai garbanoti ar trumpi, tiesūs, bet šis įvaizdis atskleis tavo veido formą, nuostabias akis, lūpas. O visų akyse atrodysi kaip originali ir užtikrinta nuotaka.

Nuotakos plaukai 2019 metais

Siūlome nepamiršti, viena iš pagrindinių taisyklių, mažiau yra daugiau. Nesvarbu kokį įvaizdį bepasirinktumėt, svarbu jog jūsų plaukai atrodytų sveiki ir natūraliai blizgantys.  

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą