NUOTAKOS ĮVAIZDŽIO PROJEKTAS: paaiškėjo laimėtoja

0

Nuotakos ivaizdzio projektas

Praūžus pavasario švenčių maratonui paaiškėjo viena laimingoji nuotaka, kuriai jau labai greitai profesionalūs specialistai kurs nuotakos įvaizdį. Labai džiaugiamės sulaukę didelio nuotakų susidomėjimo. Jūsų laiškai ir motyvacijos inspiravo ne vieną idėją ateities projektams.

O šį kartą laimėtoja viena. Iš gausaus būrio dalyvių projekto organizatoriai ir partneriai išrinko Aistę Bendoraitytę, kuri prie altoriaus vienoje Vilniaus bažnyčioje žengs jau birželio 3 d.

Aistė Bendoraitytė
Projekto laimėtoja Aistė Bendoraitytė.

 

Nuotakos įvaizdžio projektą organizuoja: www.vestuviumados.lt

Projekto partneriai:

Nekantraudami laukiame projekto realizavimo būtinai pasidalinsime rezultatais su Jumis.

 

Komentuoti:
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.
DALINTIS

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here