Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos aksesuarai, pabrėžiantys minimalistinės suknelės grožį

Nuotakos aksesuarai, pabrėžiantys minimalistinės suknelės grožį

minimalistinės suknelės

Minimalistinio stiliaus vestuvinė suknelė žvelgiant iš šono atrodo paprasta, tačiau jos siuvimas reikalauja profesionalių rankų.  Minimalistinės suknelės grožis slypi nematomose detalėse. Aukštos kokybės formą laikantis audinys, teisingas audinio sukirpimas bei kruopštus siuvėjo darbas – visa tai suteikia suknelei to ypatingo žavesio. Kelios idėjos, kokie nuotakos aksesuarais tinka prie minimalistinio stiliaus vestuvinės suknelės, siekiant išryškinti jos linijas.

Skraistės tipo, tiesaus kirpimo nuometas

Nuotakos aksesuarai

Tuo vieninteliu nuotakos aksesuaru gali tapti griežto, tiesaus kirpimo nuometas dedamas ant galvos kaip skraistė. Lygiai taip pat kaip ir pati suknelė, nuometas turėtų būti pasiūtas iš aukštos kokybės tiulio audinio ir teisingo kirpimo. Nuometo linijos turėtų pabrėžti pačios suknelės linijas ir tarsi susilieti su suknele. Nuometas bendram nuotakos įvaizdžiui suteiks minkštumo, todėl jeigu siekiama didesnio efekto – geriau rinktis kitokio pobūdžio aksesuarus.

Gėlės plaukuose – išraiškingi nuotakos aksesuarai

Nuotakos aksesuarai

Išraiškinga, didesnė nei įprastai, gėlė į plaukus taip pat puikiai derės prie minimalistinės suknelės – ypač jeigu suknelės sijonas yra plataus kirpimo. Derinant gėlę svarbu parinkti taip, kad audiniai būtų kuo panašesni – galbūt netgi tie patys. Keletas blizgančių detalių gėlėje pridės elegantiškumo ir derės su vestuviniais žiedais.

Griežtų linijų plaukų šukuosena ar išskirtinė juvelyrika
Nuotakos aksesuarai

Gėlė į plaukus, kaip ir nuometas, asocijuojasi su romantiškumu, net tuomet kai išlaikomas minimalistinis aksesuarų stilius. Nuotakos, kurioms atrodo netinka nė vienas aksesuaras, gali atmesti aksesuarus ir nuotakos įvaizdį sustiprinti griežtų linijų šukuosena arba menininko sukurtu išskirtiniu juvelyriniu dirbiniu (apyranke, kaklo papuošalu, auskarais).

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą