Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos aksesuarai, kai vestuvinė suknelė nėriniuota

Nuotakos aksesuarai, kai vestuvinė suknelė nėriniuota

Nuotakos aksesuarai

Vestuvinės sukneles su nėriniais galima pavadinti vestuvinės mados klasika – jos beveik niekada nedingsta iš dizainerių kolekcijų. Keičiasi patys nėriniai, jų kiekis bei panaudojimas suknelės puošimui, tačiau įvaizdžiui, kurį sukuria nėriniai , sunku atsispirti. Nėriniai spinduliuoja moteriškumą, eleganciją ir yra lengvai romantiški. Kelios idėjos, kokius plaukų aksesuarus rinktis prie vestuvių suknelės su nėriniais, kad bendro įvaizdžio neperkrauti detalėmis ir netapti perdaug ‚nėrinuota‘ nuotaka.

Kristalų ar perlų aksesuaras
Nuotakos aksesuarai

Viena priežastis, kodėl žaviuosi nėriniais puoštomis vestuvinėmis suknelėmis, tai, kad prie nėrinių puikiai dera kontrastingos ir ryškios medžiagos – pavyzdžiui, blizgantys krištolo akmenukai, natūralūs ar stiklo perlai, sidabro ir aukso detalės. Labai tikėtina, kad jei žavitės nėriniais, pasinaudosite proga prie jų derinti plaukų papuošalus su tviskančiomis detalėmis – plaukų lankelį, suktą ant vielutės su daugybę kristalų, į kuodą smeigiamas šukutes su akmenukais, mažus plaukų segtukus iš perliukų ar metalo detalių.

Tiesaus kirpimo nuometas

Nuotakos aksesuarai

Absoliučiai paprastas ir kuklus tiesaus kirpimo nuometas puikiai paryškins kūno formas ir akcentuos tai, ką suknelė turi gražiausio. Priklausomai nuo kirpimo, tiesaus kirpimo nuometas gali prailginti siluetą arba nukreipti dėmesį į suknelės linijas ir detales. Pavyzdžiui, bangomis krentantis nuometas gali puikiai išryškinti liemenį, o tiesus nuometas iki klubų dera prie aptempto silueto suknelių. Prie nuometo, patariame derinti ir kitus subtilius plaukų aksesuarus, kurie liks po ceremonijos, kai nuometą išsegsite.

Suderintos nėrinių aplikacijos
Nuotakos aksesuarai

Derinant aksesuarus su nėriniais prie nėriniuotos vestuvinės suknelės, svarbiausia suderinti spalvas bei nėrinio tekstūrą. Derinant galima rinktis kontrastingus nėrinius – prie lengvo smulkaus rašto nėrinio suknelės derinti stambaus nėrinio aplikacijas, arba išlaikyti vientisumą ir prie stambaus nėrinio, kuriuo puošta suknelė – rinktis tokio paties stambumo detalių nėrinio aksesuarą. Viena iš 2016 m. mados tendencijų – visą galvą puošiančios siuvinėtos nėrinių aplikacijos.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą