Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos aksesuarai derantys prie trumpos suknelės

Nuotakos aksesuarai derantys prie trumpos suknelės

trumpa vestuvine suknele

Yra nuotakų, kurios neįsivaizduoja savęs su karališka žeme besivelkiančia vestuvine suknele. Viena dažniausių alternatyvų – trumpa, galbūt retro stiliaus, suknelė. Trumpa nuotakos suknelė bus patogesnė, su ja lengviau judėti, o karštą vasaros dieną nevargins. Jei tik širdis linksta prie trumpos vestuvinės suknelės, patariame ją ir rinktis. Žemiau keli mūsų patarimai, kokie plaukų aksesuarai labiausiai derantys prie trumpos vestuvinės suknelės.

Nuotakos vualis dengiantis arba tik pridengiantis akis

Kiekviena nuotaka, turi tą slaptą jausmą pasijusti karaliene – bent vienai dienai. Dėvint trumpą vestuvinę suknelę, šį jausmą gali suteikti vualis dengiantis akis (ypatingai tinkantis prie retro stiliaus suknelės su pūstu sijonu). Įprastai vualiai puošiami rankų darbo gėlėmis, nėriniais ar plunksnomis. Jeigu nesinori vualiu dengti viso veido, galima rinktis mažus vualius, kurie segami ant vieno šono ir vos vos pridengia kaktą. Tokį vualį bus patogu segėti ir po ceremonijos neišsegant jo iš plaukų.

Nuotakos vualis

Skrybėlaitė

Kitas į vualį panašus pasirinkimas – skrybėlaitės. Mūsų kraštuose tai neįprastas aksesuaras, iškart primenantis anglų damas žirgų lenktynėse. Visgi, ekstravagantiškai nuotakai daili skrybėlaitė, suderinta su trumpa suknele, leis pasijusti daugiau nei ypatingai. Skrybėlaitė taip pat puikiai pailgina siluetą, kurį natūraliai sutrumpina trumpa suknelė.

nuotakos aksesuarai

Maži gėlių segtukai į plaukus

Jeigu norisi rinktis kuklesnius, nei aukščiau paminėti, aksesuarai –prie trumpos vestuvinės suknelės galima rinktis ir netvarkingą romantišką šukuoseną, o ją puošti mažais gėlių segtukais į plaukus. Jei gėlės didesnės – užteks dviejų ar trijų, jei itin smulkios ir lengvos – penkios ar šešios nebus per daug.

nuotakos plaukų aksesuarai

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą