Pradžia Jaunųjų stilius Nuotakos aksesuarai – apie ką pagalvoti?

Nuotakos aksesuarai – apie ką pagalvoti?

Nuotakos aksesuarai

Kai toji vienintelė ir nuostabi vestuvinė suknelė išsirinkta, kai prie jos derantys (ir būtinai patogūs) vestuviniai bateliai guli spintoje, galima pagalvoti ir apie kitus aksesuarus, kurie užbaigs kuriamą nuotakos įvaizdį. Nuotakos aksesuarai leidžia išsiskirti, atspindėti savajį charakterį, o vėliau lieka kaip gražus tos ypatingos dienos prisiminimas. Galvojant apie aksesuarus, dažniausiai svarbus ne pats aksesuaras, tačiau kaip jis dėvimas, derinamas prie suknelės bei bendro vestuvių stiliaus. Keli nuotakos aksesuarai, apie kuriuos verta pagalvoti.

Juvelyrika. Įprasti ir klasikiniai nuotakų aksesuarai – auskarai, kaklo papuošalas, apyrankė. Sidabriniai, auksiniai, su perlais, krištolo akmenukais ar kristalais. Juvelyrika dažniausiai derinama su kitais aksesuarais, todėl kuo ji subtilesnė, tuo elegantiškesnis įvaizdis.

www.thelovelyfind.com

Nuotakos plaukų aksesuaras. Plaukų aksesuarai pagyvina nuotakos įvaizdį ir savo spalvomis, medžiagomis bei formomis derinami prie vestuvinės suknelės bei juvelyrikos. Tarp populiariausių plaukų aksesuarų – gėlės į plaukus, nėrinių, perlų ar kristalų segtukai, lankeliai, tiaros Plaukų aksesuaras gali būti derinamas ir su nuometu ar vualiu.

Nuotr. "Florentes"
Nuotr. “Florentes”

Nuometas. Didelę simbolinę reikšmę turintis vestuvių aksesuaras, dažniausiai dėvimas, kai vestuvių ceremonija vyksta bažnyčioje. Tradicinis nuometas gaminamas iš tam skirto tiulio, kuris yra lengvesnis ir labiau peršviečiamas nei, pavyzdžiui, tiulis skirtas suknelių sijonams ar pasijoniams. Nuometo kraštas gali būti puoštas nėriniais, satino kaspinu, blizgančiomis detalėmis ir kt.

Nuotr. wwwsouthernweddings.com
Nuotr. wwwsouthernweddings.com

Vualis dengiantys veidą. Vualis tai – šiuolaikinis nuometo variantas, kai pridengiamas nuotakos veidas, akys. Vualiai gaminami iš stambaus tinklelio su mažesnių ar didesnių rombų raštu. Prie vualio derinami ir kiti plaukų aksesuarai, kurie lieka plaukuose, kai po ceremonijos vualis nusegamas.

Nuotr. "Florentes"
Nuotr. “Florentes”

Kaspinas vestuvinei suknelei. Kaspinas arba dirželis rišamas ant vestuvinės suknelės juosmens vietoje. Dažniausiai gaminamas iš dvipusės satino juostelės arba siuvamas iš natūralaus šilko, puošiamas rankų darbo gėlėmis, nėriniais, siuvinėjamas perlais, kristalai ar stiklo karoliukais.

Nuotr. www.austinweddingblog.com
Nuotr. www.austinweddingblog.com

Keliaraištis. Keliaraištis kaip ir nuometas, simbolinis nuotakos aksesuaras dėvimas po suknele. Keliaraščiai dažniausiai gaminami iš elastinės juostelės, tiulio, nėrinių juostelės, šilko audinio ir puošti perlais, kristalais, akmenukais, gėlėmis ar dvigubo satino kaspinu.

Nuotr. www.lisaodwyer.com
Nuotr. www.lisaodwyer.com

Kiti aksesuarai: bolero arba skraistė, pirštinaitės, delninukė.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą