Pradžia Kita Naujos kartos vestuvių video filmuojami “dronais”

Naujos kartos vestuvių video filmuojami “dronais”

Vestuvių-fimavimas-dronaisPasaulio vestuvių operatoriai žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis ir jau keletą metų vestuvių filmavimui naudoja bepiločius lėktuvus dar vadinamus “dronais”. Patyrę operatoriai pasitelkdami “dronus” sukuria įspūdingus vestuvinius filmus, kurie priverčia aikčioti iš nuostabos ir susižavėjimo.


Lietuvoje “dronų” naudojimas vestuvių filmavimui dar nėra labai populiarus ir tai lemia tiek teisinis neapibrėžtumas, tiek technikos kainos. Vis tik labai tikėtina, jog vestuvių filmavimas su “dronais” netolimoje ateityje ir Lietuvoje taps gana populiarus. Tai ateities filmavimas!

Galime pasidžiaugti, kad kai kurios poros jau suskubo išbandyti šią naujovę. Pristatome neseniai susituokusiųjų Redos ir Artūro įspūdingą vestuvių filmą, kurį filmuojant taip pat buvo pasitelkti “dronai”. Kaip pasakojo Reda, abu jaunavedžiai žinojo, ko nori ir siekė, kad vestuvių video būtų įspūdingas tarsi kino filmas: užgniaužiantis kvapą ir toks, kurį žiūrint nesinorėtų atitraukti akių. Šiuos jaunavedžių norus padėjo įgyvendinti profesionalus vestuvių operatorius iš Latvijos Mihail Safronov.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą