NAUJAS PAIEŠKOS PORTALAS SVENCIUBITES.LT: TRYS GALAKTIKOS IDĖJŲ JŪSŲ ŠVENTEI

0

Veiksmas prasideda stilingoje erdvėje: žėrinčių girliandų ir floristinių kompozicijų fone plaikstosi išskirtinio grožio suknelė. Kamera lėtai kyla aukštyn, filmuodama idealiai krintančias garbanas ir originalius plaukų aksesuarus. Skamba subtilūs muzikos garsai, žaismingai žybsi fotoaparato blykstės. Pagrindinė aktorė stabteli ir valiūkiškai atsisuka į kamerą: skaisti oda ir tobulas makiažas nepalieka abejingų. O dabar – stop. Atsukime vaizdo medžiagą atgal… Iš kur visa tai? Kaip gimsta įspūdingiausi kadrai? Kas yra šio įsimintino filmo kūrėjai? Visos subtilybės ir kūrybos proceso niuansai geriausiai atsiskleidžia naujausiame, sparčiausiai augančiame paieškos portale – Svenciubites.lt.

Svenciubites.lt
Gruodį startavusio projekto ŠVENČIŲ BITĖS misija – kaip įmanoma labiau sumažinti Jūsų rūpesčius, ieškant švenčių paslaugų tiekėjų. Šventinės aprangos specialistai, geriausi makiažo meistrai, floristai, profesionalūs dekoruotojai ir aksesuarų kūrėjai, taip pat švenčių muzikantai, fotografai ir operatoriai – visi profesionaliausi šventinių paslaugų tiekėjai nuo šiol lengvai randami ir pasiekiami internetiniame švenčių paslaugų paieškos portale Svenciubites.lt.
Vos prieš mėnesį startavęs projektas jau apjungė beveik du šimtus savo srities specialistų, teikiančių profesionalias paslaugas absoliučiai visoms šventėms ir progoms: vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, įmonių vakarėliams, vaikų karnavalams ir t.t. Makiažo paslaugos, aksesuarų pagal individualius užsakymus gamyba, madingas kirpimas, suknelių, kostiumų ir karnavalinės aprangos nuoma ar net sveikatingumo procedūros – visa tai rasite vienoje vietoje – portale Svenciubites.lt.
ŠVENČIŲ BITĖS – tai neabejotina nauda visoms pusėms. Organizuojantiesiems šventę, šis projektas – tai neišsemiama idėjų ir pasirinkimų jūra. Tie, kurie ieško šventės pagalbininkų, turi galimybę atrasti profesionalius paslaugų tiekėjus savo šventei. Tuo metu švenčių paslaugų tiekėjai turi puikią progą būti surasti ir įvertinti. Maža to, puslapio talpinimas portale – nieko nekainuoja.
Portalu paprasta ir patogu naudotis: svetainė profesionaliai pritaikyta mobiliesiems įrenginiams, paslaugų tiekėjai lengvai pasiekiami siunčiant užklausą pačiame portale. Svenciubites.lt puslapyje galima palikti atsiliepimus apie atskirą švenčių paslaugos tiekėją, taip pat skaityti kitų atsiliepimus ir išsirinkti kokybiškiausias paslaugas teikiančius profesionalus.
Ko beieškotumėte – fotografo, stilisto, šventinės atributikos kūrėjo, išskirtinės aprangos ar tiesiog idėjų bet kokiai progai – ŠVENČIŲ BITĖS užtikrina, jog naujasis portalas Jums bus tikras įkvėpimas, ruošiantis artėjančiai šventei. Išsamūs paslaugų tiekėjų aprašymai, darbų pavyzdžių galerijos, kontaktai – visa tai tam, kad Jūs greitai ir lengvai rastumėte geriausius sprendimus savo šventei. Režisuokite savo šventės filmą drauge su ŠVENČIŲ BITĖMIS. Apsilankykite www.svenciubites.lt.

Svenciubites.lt - patogiausias švenčių paieškos portalas

Komentuoti:

Komentuoti

Please enter your comment!
Please enter your name here