Pradžia Vestuvių istorijos Natalija ir Arsenij: mūsų magiškai mielos vestuvės

Natalija ir Arsenij: mūsų magiškai mielos vestuvės

Natalija ir Arsenij: mūsų magiškai mielos vestuvės
Nuotrauka: Vidūno Kulikausko

Mes susituokėme gan nesenai – beveik prieš metus, 2017 metų rugpjūčio 19 dieną. Klaipėdos Santuokos Rūmuose įregistravome savo santuokos pradžią. Šventės vietą pasirinkome sodybą „Brastadvaris“, kuri yra Klaipėdos rajone.

Vestuvių tema, dekoracijos, spalvos ir apranga

Natalija ir Arsenij: mūsų magiškai mielos vestuvės
Nuotrauka: Vidūno Kulikausko

Vestuvių šventei pasirinkome „obuolių rojus“ temą, o spalvą pasirinkome švelniai rožinę, todėl ir pamergių suknelės buvo rožinės spalvos. Pagal mūsų pasirinktą temą ir spalvas, floristė Larisa Ivanova „Larisa Floristics“ papuošė mūsų pokylio vietą bei pikniko vietą jaunikio namuose.

Jaunosios apranga buvo užsakyta ir parvežta tiesiai iš Prancūzijos iš Allegresse Enrika kolekcijos. Jaunikis vilkėjo Cacharel kostiumą.

Vestuviniai žiedai, atrakcijos ir programa

Mūsų vestuviniai žiedai daryti Kostroma „Platinum“ stiliaus.

Taip pat, nusprendėme padaryti šiokią tokią atrakciją mūsų šventės dalyviams. Pokylio metu foto būdelės „Idėja Mix“ pagalba buvo galima „Popierinė.lt“ sukurtame albume rašyti sveikinimus.

Vakaro programą vedė vedėjas Sergej Griffits kartu su DJ, o vakarėjant vyko balionų paleidimas į dangų, kas „įpūtė“ romantikos į vestuvinio pokylio šventę.

Jaunųjų šokis

Natalija ir Arsenij: mūsų magiškai mielos vestuvės
Nuotrauka: Vidūno Kulikausko

Kaipgi vestuvės be jaunųjų pirmojo šokio. Mūsų pats pirmas kaip žmonos ir vyro šokis buvo atlikėjo Ed Sheeran daina „Thinking out Loud“.

Didžiausi iššūkiai planuojant vestuves

Vestuvės, tai viena iš didžiausių gyvenimo švenčių, todėl norisi, kad viskas būtų tobula. Norėjome surengti puikią šventę ir sau, ir svečiams. Didžiausiu iššūkiu buvo suplanuoti taip, kad visi svečiai būtų užimti mūsų fotosesijos metu, sugalvojome padaryti mini furšetą, kuriame buvo vaišinami vieno kąsnio užkandžiais bei gėrimais.

Patarimas būsimoms nuotakoms

Nesijaudinti dėl nieko ir atsipalaiduoti, net jeigu kažkas klostosi ne taip kaip norėjote. Svarbiausia vestuvių dieną mėgautis švente ir vienas kitu. Nes nuo jūsų nuotaikos priklausys šventės sėkmė. Planuoti vestuves pradekite kuo anksčiau, kad gautumėte pageidaujamą vestuvių datą, vietą, organizatorių, vedėją, fotografą, video-operatorių ir būtų laikas apgalvoti kiekvieną smulkmeną.

Geriausias sprendimas

Pradėti planuoti ir užsakinėti prieš metus. Mums buvo labai svarbu, kad visi svečiai mėgautųsi švente. Nenorėjome, vestuvių dieną apsunkinti nei tėvų, nei draugų šventės metu. Todėl kreipėmės į vestuvių planuotoją Tatjaną Vasičkiną (Wedding Dream), kuri vestuvių dieną buvo tikras pagalbininkas su savo komanda (vestuvių koordinatorės – Olga Bladžiuvienė, Lina Gvazdžiauskienė). Visas nenumatytas problemas, kylančius klausimus spręsdavo jos.  Koordinatoriai visą dieną buvo šalia mūsų (dovanų metu visas dovanas, gėles paimdavo, fotosesijos metu patvarkydavo suknelę ir t.t.). Taip pat, be galo esame patenkinti fotografu Vidūnu Kulikauskiu, video-operatoriais, floristu ir žinoma, tobulos vietos pasirinkimu.

Didžiausias apgailestavimas

Apgailestaujame tik dėl to, kad ne visi svečiai galėjo atvykti į mūsų šventę.

]

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą