Pradžia Muzika ceremonijos metu/ vakarėlio metu ‘n Black

‘n Black

'n Black
Aurelija Čižauskaitė (vokalas) – dainininkė, televizijos projektų finalininkė ir prizininkė, 5 kartus televizijos konkurso „Dainų dainelė” laureatė, dainavusi su Šiaulių miesto bigbendu, Šiaulių profesinių pučiamųjų orkestru, Šilalės muzikos mokyklos orkestru „Salve muzika”, Šiaulių valstybiniu kameriniu choru „Polifonija” ir kitais kolektyvais ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Darius Kaškelis (klavišai) – dirba su Egidijum Sipavičium, Vytautu Šiškausku, Žilvinu Žvaguliu ir Irena Starošaite, Laura Remeikienė, kitais pop atlikėjais, Gin Gas grupe, Šilalės muzikos mokyklos gitaros dėstytojas, Šiaulių profesinio pučiamųjų orkestro, Glen Miller Blue Paradise Bigband trombonistas, koncertuojantis ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Švedija, Portugalija, Ispanija).
Audrius Jonaitis (klavišai/saksofonas) – dirba ne tik su džiazo kolektyvais, bet ir su populiariosios muzikos atlikėjais: Gyčiu Paškevičiumi, Inga Valinskiene, grupe Vairas ir kitais.
Aurimas Povilaitis (mušamieji, perkusija) – legendinės grupės BIX perkusininkas, dirbęs su M. Mikutavičiumi, grupe „Skylė” ir kitais žymiais atlikėjais.
Arūnas Stankus (kontrabosas) – Šiaulių kamerinio orkestro kontrabosininkas, muzikos pedagogas.
Laimis Norkus (el.gitara, garso režisierius) – dirba su daugeliu žinomų atlikėjų, atsakingas už garsinimą.
 
Demo versijas galite išgirsti (koncerto įrašas)


 
Programoje:

Joe Dassin – Aux champs elysees, Boy from Ipanema, The shadow of Your smile, Franka Sinatra – My way, Autumn leaves, Fly to the moon, Edith Piaf – La vie en rose, Besame mucho, Hello Dolly, Mack the knife, All of me, Andy Williams – Love story, Patricia Kaas- Mademoiselle chant les blues, Summertime, Quando quando quando, Smoke gets in Your eyes, Edith Piaf – Padam padam ir šių dienų populiariausių atlikėjų dainos bei gerai žinomi hitai: Beyonce, Tina Turner, Rihana, Bruno Mars, Emeli Sandé, Hurts, Maroon 5, One Direction, OneRepublic, Stevie Wonder, RagnBone Man, U2, Rebelheart, Gytis Paškevičius, Mikutavičius, Riaubiškytė, Valinskienė, Starošaitė, Michael Buble, Butkutė, Shania Twain, Bony Tylor, Suzi Quatro, Whitney Houston, Katažina, Luis Fonsi, Sam Smith, Pink, Hiperbolė, John Legend, Sasha Song, Montvydas, Norah Jones, Lara Fabian.

 

Kontaktinė informacija:
+370 604 39999

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą