Pradžia Dekoras ir floristika Modernizuokite vestuves gražiais ilgais stalais

Modernizuokite vestuves gražiais ilgais stalais

Modernizuokite vestuves gražiais ilgais stalais

Viena iš sunkesnių misijų organizuojant vestuves yra kur ir kaip susodinti būsimų vestuvių svečius. Pagrindinės problemos čia yra bandymas susodinti dideles grupes prie mažų stalų arba rūpinimasis, kad šeimos nariai ar draugai nesėdėtų šalia nepažįstamų žmonių. Dėl šių ir kitų priežasčių ir tiesiog, kad tai daugelį metų populiari tendencija mes jums pateiksime keletą įvairių dekoracijos idėjų ilgiems stalams, kad ši sunki užduotis taptu kur kas lengvesnė ir kainuotu mažiau streso. Nepraleiskite įdomiausių ir gražiausių dizaino idėjų, viską rasite šiek tiek žemiau.

Stalai kurie primena jaukią šeimos vakarienę privers svečius palaikyti pokalbį ir stiprinti bendrą ryšį su daugiau žmonių nei tik iš savo rato. Tai klasikinis stilius kuris buvo neatsiejamas prieš pora dešimtmečių ir tik 9 dešimtmečio pabaigoje po truputi užleido sceną apvaliems stalams. Šio stiliaus stalai yra labiau priimtini naudoti lauke ar labiau neformalioje vestuvėse. Papildomas pliusas ilgų stalų, kad jų dekoravimas yra kur kas paprastesnis. Pabaigai, jeigu jūs planuojate dideles vestuves su daug svečių, patartina rinktis ilgus stalus nes taip jums pavyks susodinti kur kas daugiau svečių nei naudojant apvalius stalus.

Gražus, patrauklūs bei elegantiški, ilgi stalai yra lyginami su didingumu, elegancija ir stiliumi. Pažvelgime į mūsų jums atrinktą galeriją didingų ilgų stalų dizainų kuri padės jums išsirinkti kaip atrodys jūsų vestuvės ar bent užves ant reikiamo kelio jūsų pačių naujoms idėjoms.


Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą