Pradžia Mergvakaris/Bernvakaris Mergvakaris: ką dalyvių skaičius atskleidžia apie nuotaką?

Mergvakaris: ką dalyvių skaičius atskleidžia apie nuotaką?

nuotakos-vakarėlis

Nuotrauka: Clane Gessel Photography

Mergvakaris prieš vestuves itin populiarus reiškinys. Įdomu, tai, kad mergvakario dalyvių skaičius, nemažai gali atskleisti ir apie pačią nuotaką, jos būdą, pomėgius.

Daugiau nei 10 dalyvių

Jūs esate veikli, energinga, draugiška ir lyg magnetas savo charizma traukiate žmones aplinkui save. Po aktyvios darbo dienos biure, skubate į susitikimus su draugais, linksminatės klubuose, aktyviai leidžiate laisvalaikį ir dalinatės savo energijos pliūpsniu su aplinkiniais. Sugebate sudominti, pritraukti žmones, todėl turite didelį būrį linksmų, aktyvių draugių. Tikėtina, kad ir jūsų mergvakaris bus kupinas linksmybių, aktyvių pramogų ir atrakcijų.

7-9 dalyvės 

Jus galima priskirti šiuolaikinių klajoklių kategorijai, todėl ir jūsų draugai gyvena skirtinguose šalies ar pasaulio miestuose. Bet jūsų draugės pasakyti, kad esate žmogus, su kuriuo nors ir retai susitinka, bet smagiai praleidžia laiką, randa įdomių temų pokalbiams. Tikėtina, kad jūsų mergvakaris vyks įdomioje vietoje, o be įdomių, įvairiapusiškų mergaitiškų pokalbių turėsite intelektualių, netradicinių pramogų: degustacijų, paskaitų ar pan.

mergvakaris

4-6 dalyvės

Nors jums patinka bendravimas su žmonėmis, tačiau didelis šurmulys – ne jums. Mėgstate nedideles draugų kompanijas ir jose jaučiatės komfortabiliausiai. Jūsų mergvakaryje greičiausiai dalyvauja pačios artimiausios merginos – seserys, būsimojo vyro seserys, geriausios draugės, su kuriomis bendraujate ne vienerius metus.  Kažkada anksčiau su jomis galbūt ir linksmindavotės šokių klubuose, tačiau dabar mielai leidžiate laiką susitikdamos restoranuose, kavinėse, drauge besišnekučiuodamos ir valgydamos vėlyvus pusryčius.

3 ir mažiau dalyvių

Esate rami šeimyniška moteris, todėl nesureikšminate mergaitiškų linksmybių ir laiką prieš vestuves greičiausiai leidžiate su seserimi ar geriausia drauge. Susitikę jūs greičiausiai eisite žiūrėti smagų filmą arba visai nuspręsite likti namuose ir ramiai sau vakaroti prie židinio su vyno taure bei sveikais užkandžiais. Jums nereikia triukšmingų linksmybių, kad atsisveikintumėte su savo ikisantuokiniu gyvenimu. Jūs ir taip jaučiatės laiminga.

ramus-mergvakaris-restorane

Nėra mergvakario

Esate drąsi ir nedarydama jokio mergvakario, jūs nebijote laužyti standartų, nusistovėjusių tradicijų. Žinoma, galite susitikti su merginomis, tačiau tą laiką geriau skiriate buvimui su savo mylimuoju ir paskutinių didžiosios šventės detalių derinimui.  Nemėgstate būti dėmesio centre, tačiau džiaugiatės kompanijomis, kuriose vystomi įdomūs, turiningi prasmingi pokalbiai.

Ankstesnis straipsnisStilingi aprangos deriniai vestuvių dalyvėms
Kitas straipsnisStilingos kaimiško stiliaus vestuvės
Agnė Jakubonė
Įvairių švenčių, renginių, vestuvių planavimas visuomet buvo neatsiejama mano veiklos dalis. Patirties bagaže turiu daugiau nei 100 vestuvių, prie kurių vienaip ar kitaip „prisiliečiau“. Penkerius metus dirbdama viename prabangiame Vilniaus restorane, tiesiogiai bendraudavau su jaunavedžiais ne tik maisto ir gėrimų užsakymo klausimais, tačiau padėdavau suplanuoti ir kitas šventės detales, todėl gerai žinau, kokie jaunųjų poreikiai, kas juos domina, kas aktualu ir svarbu. Vėlesnė darbo žiniasklaidoje patirtis šiandien man leidžia sėkmingai derinti dvi mėgstamas veiklas – renginių organizavimą ir rašymą. Todėl tikiuosi, kad mano tekstai ir siūlomos idėjos jums bus naudingi, įkvėps ir padrąsins rengti įdomias, stilingas, išskirtines vestuves.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą