Pradžia Dekoras ir floristika Linksmos vestuvinio torto figurėlės

Linksmos vestuvinio torto figurėlės

Linksmi vestuvių torto papuošimai

Vestuvinis tortas – gana svarbi detalė vestuvių puotoje. Tortas gali būti tarsi simbolis meilės ir vienybės abiems partneriams. Kai kurioms poroms yra labai svarbu papuošti tortą viršutine dalimi kitiems tai visai nesvarbu. Tačiau jeigu jūs esate iš tų kuriems šiek tiek unikalesnis tortas yra labiau prie širdies nei nuobodus kasdienis tortas skaitykite toliau ir mes jums pateiksime puikių idėjų.

Norint jūsų vestuves padaryti nepamirštamomis yra daugybė dalykų ką galima padaryti ir vienas punktas iš jų yra vestuvių torto viršutinis papuošimas. Tarp standartinių ir puošnių vestuvių torto papuošimų kurie atrodys elegantiškai galima šį papuošimą pasukti visai kitu kampu. Unikalus būdas paversti jūsų tortą nepamirštamu ir priversti visus susirinkusius juoktis ir pamilti jūsų tortą tai dekoruoti jį linksmu papuošimu.

Pirma idėja, vietoj to, kad tortą puoštu viena pora, pridėkite daugiau porų ir taip sukurdami siužetą vestuvių su svečiais. Tačiau, kad atkreiptumėte dar daugiau dėmesio, galite sutuoktinius patalpinti ant torto viršaus, o svečius ant kitų torto vietų ar net šalia pačio torto kurie reprezentuos grindis.

Ar jūsų sužadėtinė mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus? Ar merginos jūs dažnai pasijaučiate, kad vaikinai per daug laiko praleidžia žaisdami žaidimus? Ką merginos dažnai daro tai išjungia vaikinu kompiuterius iš rozetės arba priverčia vaikinus išlįsti iš namų. Štai dar viena puiki ir linksma vestuvių torto papuošimo mintis. Paprašykite žmogaus kuris kurs jums vestuvinio torto dekoraciją pavaizduoti sceną vaikiną žaidžiantį žaidimą, o merginą jį stabdantį ar kažką panašaus (žiūrėti galerijoje).

Labai populiari vestuvių torto idėja yra vaikinas laikantis merginą rankose, tačiau tai galima paversti ir į juokingą situacija viską apverčiant aukštyn kojom. Paprašykite menininko, kad jis padarytų atvirkščiai, tegul nuotaka laiko jaunavedį rankose, o vyras dar rankose gali laikyti gėlę. Tai gali būti ne tik juokinga, bet ir unikalu nes tai pakeičia nusistovėjusius stereotipus. Kaip kūrybinga pora galėsite mėgautis savo idėja ir tai bus dar vienas nepamirštas vestuvinio torto dekoro elementas.

Viena populiariausių vestuvinių tortų pozicija yra ta, kad visi žmogeliukai yra stovintys. Tad, kodėl nepadarius priešingai ne nepavaizdavus sėdinčios poros? Čia galima pasitelkti vaizduotę ir sugalvoti ne vieną ir ne dvi pozas ir juokingas situacijas.

Svarbiausia, pasižiūrėkite į tai ką mėgstate ar kas jus kažkiek erzina būnant poroje ir nepabijokite iš to pasijuokti, tai bus puiki jūsų bendro gyvenimo pradžia su linksmu potėpiu. Nepamirškite būti kūrybingi ir galvoti tai kas nėra standartiško. O jeigu jums trūksta kūrybinių minčių, siūlome pasižvalgyti į kelis atrinktus variantus kurie galbūt bus jums idealiai tinkantys ar privers pasidaryti kažką labai panašaus ar tiesiog užves ant tinkamo kelio.

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą