Pradžia Juvelyrika/Žiedai Labiausiai ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Labiausiai ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Labiausi ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Jeigu turite daugiau nei kelis klausimus apie vestuvių žiedus tai jūs nesate viena(s). Internetas pilnas žmonių ieškančių atsakymų į įvairius klausimus susijusius su vestuvių žiedais. Mes pabandėme atrinkti labiausiai pasikartojančius klausimus ir juos atsakyti vienoje vietoje.

Ant kurios rankos mūvimas vestuvių žiedas?

Vestuvių žiedas mūvimas ant kairės rankos.

Ant kurio piršto mūvimas vestuvių žiedas?

Trečias pirštas kairėje rankoje ne be velto vadinamas žiedo pirštu. Šis pirštas taps tiek sužadėtuvių tiek vestuvinio žiedo namais. Galbūt klausiate kodėl? Senais Romos laikais buvo tikima, kad vena šiame piršte tiesiogiai buvo sujungta su širdimi, kas be galo miela.

Kaip vienu metu mūvėti vestuvių ir sužadėtuvių žiedą?

Labiausi ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Tu neprivalai vienu metu mūvėti abiejų žiedų, tačiau dauguma nuotakų mūvi juos abu, dažniausiai žiedai yra pagaminti, kad būtų mūvimi kaip viena pora. Jeigu mūvėsite abu žiedus vienu metu, pirmą reikia matusi vestuvinį žiedą (suteikiant vietą arčiau širdies) ir tada sužadėtuvių žiedą.

Kiek reikėtų išleisti ant vestuvinio žiedo?

Auksinė taisyklė sužadėtuvių žiedui išleisti 2 mėnesių alga, tačiau yra ir pigesnių dailių žiedų. Viskas labai priklauso kiek ištaigingą žiedą jūs išrinksite. Nepamirškite, kad ne visada brangume slypi visa esmė, o kiek tas žiedas turės savo sentimentalios vertės. Garsus aktorius Ashton Kutcher savo išrinktajai Mila Kunis nupirko žiedą už 90 dolerių.

Kas perka vestuvių žiedus?

Labiausi ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Jeigu sužadėtuvių žiedą perka paprastai vyras kuris ir peršasi, tai vestuvių žiedus pora perka kartu. Alternatyvus būdas galite žiedus nupirkti vienas kitaip kaip vestuvinę dovaną.

Kiek ankštas vestuvių žiedas turėtų būti?

Vestuvių žiedas neturėtų būti laisvas, tačiau ir ne tiek ankštas, kad mirtų jūsų piršto cirkuliacija. Jeigu žiedas pereina krumplį ir idealiai ten užstringa, tai ir bus auksinis variantas. Nepamirškite, kad šiltuoju metų sezonu pirštai truputėlį padidėja. Taip pat jūsų pirštų dydis metams bėgant gali truputėlį keistis,tačiau viską sutvarko juvelyras.

Kada pirkti vestuvių žiedus?

Labiausi ieškomi atsakymai apie vestuvių žiedus

Vestuvių žiedus reikėtų pirkti apie 3 – 5 mėnesius iki vestuvių. Jeigu šį procesą iš vestuvių planavimo sąrašo išbrauksite dar ankščiau bus dar geriau.

Ar mūvėti sužadėtuvių žiedą per vestuvių ceremoniją?

Vestuvių dieną sužadėtuvių žiedą perkelkite į dešinę ranką ant šios rankos žiedo piršto. Tai leis jūsų partneriui lengvai užmauti žiedą per tą įsimintiną momentą. Po vestuvių ceremonijos galite perkelti sužadėtuvių žiedą prie vestuvių žiedo.

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą