Pradžia Straipsniai Kvietimas į vestuves: naudinga informacija svečiams

Kvietimas į vestuves: naudinga informacija svečiams

Kvietimas į vestuves naudinga informacija svečiams

Oficialus vestuvių kvietimas pasiekė jūsų namus. O Jums iškilo klausimų ar nežinote kaip perskaityti kvietimą nes per daug detalių ar informacijos. Gal nežinote, ką reiškia RSVP? Nesinori skambinti, rašyti ar siųsti nereikalingų elektroninių laiškų – o gi be reikalo!

Pagrindinė informacija

  • Peržiūrėkite, ar nurodyta kvietime ceremonijos data, laikas, vieta, taip pat jei bus vakarinė šventės dalis – kelintą valandą prasidės, ar nurodyta vieta ir ar su nakvyne.
  • Dažnai pasitaiko, taupant kvietime vietą ar nenorint išsiplėsti, jaunieji naudoja bendrinius simbolius:
  • Vokelio simbolis – reiškia, jog jaunieji tikisi dovanos telpančios vokelyje, o ne papildomo patalynės komplekto ar vazos.
  • Gėlės simbolis – dažniausiai nurodo pageidautinos gėlės rūšį ar spalvą, kartais kvietime būna nurodyta gėlių nedovanoti, neišsigąskite – tačiau jei bijote sveikinti tuščiomis galite įteikti loterijos bilietą ar kitą simbolinę dovanėlę.
  • Aprangos kodas – jei toks būna numatomas, kvietime paminimi žodžiai puošnus, šventinis, vakarinis ar laisvalaikio.
  • RSVP – dažniausiai priešpaskutinis sakinys kvietime. Šių prancūziškų “Respondez S’il Vous Plait” žodžių trumpinys prašo pranešti dėl atvykimo. Prie šių raidžių dažnai nurodoma iki kurios datos reikia pranešti, ar galėsite dalyvauti ar nedalyvauti vestuvėse.

Pravarti informacija

  • Kartais, jaunieji nepamini daug detalių, bet turi daug lūkesčių iš svečių dėl aprangos kodo, gėlių ir pan. Jog, suprasti jaunuosius niekad nepamirškite apžiūrėti įdėmiai kvietime  ne tik informacijos, bet ir koks kvietimo stilius, kokios spalvos dominuoja kvietime. Daugiau apie tai rasite čia.: Vestuvių kvietimai: idėjos ir patarimai
  • Nepamirškite, jog į pobūvį nedera vestis nekviestų giminių ar draugų. Vaikus galima vestis tik tada, jei jie yra minimi kvietime.
  • Jei esate pakviesti į ceremoniją bažnyčioje, jos praleisti nevalia. Atvykdami tiesiai į pobūvį, parodysite savo nepagarbą jauniesiems.

Kvietimo pabaigoje nurodomi kontaktai, kuriais galima pranešti apie savo apsisprendimą. Kartais yra nurodomas tik telefono numeris, bet vis dažniau pasitaiko nurodomas ir elektroninis paštas.

Kvietimas į vestuves: naudinga informacija svečiams

Keli patarimai, ką omenyje turėtų skambinantysis, prieš atsakant į kvietimą. Būtinai padėkokite už kvietimą, išreikškite – kas labiausiai sužavėjo kvietime, ar kokias emocijas sukėlė jį atvėrus, po to atsakykite ar priimate kvietimą ir kokie klausimai iškilo. Nebijokite klausti, dėl ceremonijos ar apgyvendinimo iškilusius klausimus, kaip atvykti į į vietą nuorodų, aprangos ar gėlių rekomendacijų.

Rašantiems atsakymą el.paštu, pavyzdys A:

Laba diena,

pirmiausia, norėjome padėkoti už nuostabų kvietimą į Jūsų meilės šventę. Taip pat, norėčiau pranešti jog dalyvausime 2017m. liepos 22 dieną, Jūsų vestuvių pokylyje bei esame dėkingi, kad pasirūpinsite mūsų nakvyne.

Galiausiai, norėčiau pasiteirauti dėl aprangos kodo – gal turite kokių rekomendacijų ar pageidavimų?

Su kūrybiškais linkėjimais!

Pavyzdys B:

Sveiki,

dėkui už tai jog nepamiršote mūsų pakviesti kartu pasidžiaugti Jūsų bendro gyvenimo pradžios švente. Džiugiai, norime pranešti, jog dalyvausime 2017 m. gegužės 13 d., Jūsų vestuvių pokylyje. Tačiau, norėtumėm pasiteirauti, kaip rekomenduotumėt atvykti į Jūsų ceremonijos vietą, nes ….

Dėkui už atsakymą iš anksto!

Kuo daugiau informacijos sužinosite, tuo užtikrinčiau jausitės. O svarbiausia nepamirškite geros nuotaikos!

 

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą