Pradžia Po vestuvių Kvapą gniaužiančios medaus mėnesio veiklos mėgstantiems nuotykius

Kvapą gniaužiančios medaus mėnesio veiklos mėgstantiems nuotykius

Kvapą gniaužiančios medaus mėnesio veiklos mėgstantiems nuotykius

Dauguma susituokusių porų pasirenka ramų medaus mėnesį pagulėti paplūdimyje gerą savaitę ir pailsėti nuo visų, tačiau jeigu jūsų pora mėgsta nuotykius ir ramus laikas ne jums, turime jums 20 įdomių medaus mėnesio pasirinkimų.

Jūs galite pasirinkti savo medaus mėnesį kaip užtarnautą poilsį nuo viso vestuvių streso Karibų jūros paplūdimyje. Tačiau, jeigu jūs ieškote kito didelio nuotykio, tai jūsų medaus mėnuo pats idealiausias pasirinkimas atrasti naujus potyrius. Su savo gyvenimo meile šalia savęs ir tikėkimės turint ne tuščias kišenes bei turint savaitę ar bent kelias laisvas dienas kodėl neišlipus iš savo komforto zonos?

Pramogos lauke kurias mums suteikia motulė gamta suteiks jums puikių prisiminimų bei įspūdžių. O pasirinkimas čia iš ties nemažas, nuo pasirinkimo į kelionę džiunglėse ar safaryje iki naujausių populiarių veiklų kaip slydimas snieglente ant smėlio ar uolų tyrinėjimo, mes jums pasiūlysime 20 įsimintinų veiklų kurių paprastai galbūt net nesvarstytumėte. Pasaulis yra puikus tuo, kad kiekviename kampelyje galima rasti unikalių veiklų kuriuos ne tik suteiks neišdildomų patirčių ir atsiminimų tačiau ir dar labiau suartins abu sutuoktinius bei tuo pačiu kartu nuveiksite įdomių veiklų.

Jums belieka pasinerti į žemiau pateiktą galeriją ir išsirinkti jums labiausiai dominančią veiklą. Patariam iškeisti įprastą pogulį paplūdimyje bei išlipti iš komforto zonos, į paplūdymį visada spėsite nukeliauti ir kitą kartą!

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą