Pradžia Vestuvės užsienyje/medaus mėnuo Kur ir kaip praleisti medaus mėnesį

Kur ir kaip praleisti medaus mėnesį

Kur ir kaip praleisti medaus mėnesį
Medaus mėnesis – vienas iš romantiškiausių įvykių ir laikotarpių kiekvienos poros gyvenime. Tai dažniausiai nėra mėnesio trukmės šėlionės ar pramogos. Bene visad tai būna savaitės, galbūt dviejų, o kartais vos kelių dienų trukmės poilsis po vestuvių ir pasiruošimas naujam gyvenimui kartu. Jeigu norite pasisemti idėjų kur ir kaip praleisti medaus mėnesį – šis straipsnis kaip tik jums!

Kur:

Šilti kraštai – Lietuvoje neturime ilgų vasarų ir daug dienų kada šviečia saulė ir galime maudytis bei degintis. To bene visi labiausiai ir trokštame, todėl dažnai keliaujame poilsiauti į pietus. Medaus mėnesiui paplūdimys ir viešbutis ant jūros kranto – puikus ir niekad nenuviliantis pasirinkimas. Jeigu darbas ir rutina jus vargina – tai bus puikus atsigavimas.

Svajonių miestas – Paryžius, Niujorkas, Los Andželas, Roma, Londonas – per medaus mėnesį nuvykite ten, kur visada svajojote pabuvoti. Kelionę planuokite iš anksto, nes tai turi būti tobula.

Nuošali vieta – jeigu norite pasimėgauti vienas kitu be pašalinių dėmesio, tada rinkitės Maldyvus. Be abejo, tai skirta tikrai nevisiems, todėl puikiai medaus mėnesį galima praleisti atokioje sodyboje ar pvz. Kuršių Nerijoje. Tai – gana ramios vietos, kur jūsų meilei niekas netrukdys ir nuoširdžiai mėgausitės tik vienas kitu.

Kruizas – romantiškas ir labai svajingas būdas atsipalaiduoti. Jeigu sergate jūrlige – pamirškite, bet, jei ši bėda jūsų nekamuoja – kruizas aplink Karibus, Šiaurės ar Pietų Ameriką bei Europą ir Afriką – bus būtent tai, kas niekad neišsitrins iš atminties.
Kur akys veda – tikriems nuotykių ieškotojams, kuriems planavimas ne prie širdies, galima sėsti į mašiną ir važiuoti bet kuria kryptimi. Arba galite prisijungti prie skrydžių bilietų pardavimo puslapio ir pasirinkti atsitiktinį pasiūlymą.

Kaip:

Ramiai – išsirinkti vietą, kur praleisti medaus mėnesį turbūt labiau varginantis klausimas nei kaip praleisti. Ramus praleidimo būdas tinka visoms vietovėms išskyrus, jeigu keliausite „kur akys veda“ arba į Svajonių miestą, kuriame nesate buvę. Ramų praleidimo būdą apibrėžia daug pokalbių susiglaudus priešais mėnesieną, ramūs pabūvimai paplūdimyje, ir kietas miegas naktį – apsikabinus.

Trankiai – šitaip švęsti pavyks visur, net ir nuošaliai. Tikriems vakarėlių ir linksmybių mėgėjams, norintiems šokti ir daug dūkti – visada atsiras galimybė. Nerekomenduojame tik per daug įsilinksminti kruizuose arba, jeigu patys nežinote kur vykstate, nes galite pakliūti į kuriozines situacijas.

Unikaliai – bene įdomiausia medaus mėnesio praleidimo vieta yra ta, kurioje niekas iš jūsų pažįstamų nėra buvęs. Tuo labiau, jeigu jūs užsiimate tik ta veikla, apie kurią jūs patys žinote ir kuria mėgaujatės vieni. Vynas, keliavimas, slidinėjimas… Tai gali būti bet kas, svarbu, kad to – niekas kitas be jūsų nesugalvotų.

Intensyviai – keliautojams ir nuotykių mėgėjams intensyvus medaus mėnesis reiškia kuo daugiau įspūdžių. Prieš bendro gyvenimo pradžią tai gali būti labai stiprus santykių subetonavimas. Turėsite begalę įspūdžių iš svajonių miesto ar šiltų kraštų, kuriais dalinsitės. Vis dėlto nenustebkite, jeigu ir po medaus mėnesio jausitės išsekę.

Šaltinis: Suaugusiems.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą