Pradžia Jaunųjų stilius Kokius vestuvinius batelius rinktis 2017–aisiais?

Kokius vestuvinius batelius rinktis 2017–aisiais?

„Duokite merginai tinkamus batelius ir ji užkariaus pasaulį“. Girdėta frazė? Taip,  Marilyn Monroe taikliai pastebėjo – kai moteris avi mėgstamus batelius, ji jaučiasi taip, tarsi visas pasaulis gulėtų po jos kojomis! Žinoma, kokius batelius rinktis, kiekvienos merginos pasirinkimas – kai vienai nuotakai norėsis žėrinčių kurpaičių, kita rinksis patogius, neatkreipiančius dėmesio žemakulnius. Tad siūlome pasižiūrėti 2017-ųjų metų vestuvinių batelių modelius, ir, galbūt, atrasti tai, ko ieškote savo vestuvėms.
 „Kažkas mėlyno”

 Tradicijas puoselėjančiai nuotakai, kuri nori turėti „kažką mėlyno”, „kažką seno”,  „kažką naujo” ir „kažką skolinto”, mėlyni bateliai – puikus pasirinkimas!

Bateliai

 „Tiesiai į taikinį”

Elegantiškai, klasikinio stiliaus nuotakai šviesūs smėlio spalvos bateliai – puikus pasirinkimas. Šie bateliai tiks ne tik prie vestuvinės suknelės, tačiau puikiai derės ir su kitais rūbais, todėl tokie bateliai tikrai ras savo vietą jūsų spintoje ir po vestuvių. 

 

„Atkreipk dėmesį”

Nėriniais puošti bateliai visada buvo vieni mėgstamiausių nuotakų pasirinkimų, ypač gražiai dera, jei suknelė puošta nėriniuotomis detalėmis.

 

 „Plunksnuotoji”

Plunksnos vėl grįžta į 2017-ųjų metų nuotakų garderobą. Ekstravagantiški ir prabangūs  plunksnomis dekoruoti bateliai privalo pakliūti į kiekvienos madingos nuotakos „privalomų turėti” sąrašą.

 „Modernioji klasika”

Patogūs, metų metus koja kojon keliaujantys kartu su nuotakomis. Suvarstomi, klasikiniai, be galo mylimi nuotakų – tai dar vienos vestuvinės kurpaitės „privalomų turėti” sąraše.

 

 „Pinterest” bateliai

Tai populiariausi bateliai, pasižymėti tūkstančių ar net milijonų merginų. Šiais metais labai populiarūs įvairiomis detalėmis puošti batelių kulnai. Nuo gėlių, iki angelų sparnų ir kitokių nuostabių detalių, kurios paverčia batelius išskirtiniais ir kerinčiais. Tai tikrai vieni unikaliausių modelių vestuvėms.

 

 „Fantastiškos gėlės”

Gėlių tematika labai ryški 2017-ųjų metų mados tendencijose, tad ji neaplenkia ir nuotakos batelių. Gėlių aplikacijomis puošti aukštakulniai, gėlėtos medžiagos žemakulniai – kuo daugiau gėlių motyvų, tuo stilingiau!

„Kaspinėliai”

Atėjo akimirka sužibėti! Kaspinėliai, kaip ir gėlės, veržiasi į mados viršūnes 2017-aisiais! Kuo didesni, tuo madingesni. Tad nebijokite rinktis batelių, puoštų įvairių dydžių, formų bei tekstūrų kaspinėliais – tikrai neprašausite pro šalį.

 

 „Ryškios ir gražios”

Pastaruosius keletą metų buvo madingi spalvoti bateliai, derantys su nuotakos apranga ir aksesuarais. Tad spalvos nuo podiumo nesitraukia ir šiais metais. Drąsiai eksperimentuokite!

Bateliai

  „Išskirtinė technologija”

Dauguma nuotakų nori būti madingos, seka einamųjų metų mados tendencijas ir stengiasi neatsilikti nuo jų, renkasi tik madingiausias sukneles, batus ir aksesuarus. Todėl mados mylėtojoms siūlome atkreipti dėmesį į šiuos unikalius batelius. Jie gaminami pasitelkiant lazerį. Ši technologija padeda pagaminti labai kokybiškus, išskirtinio dizaino batelius.

 

„Sužibėk“ (mėgstančioms blizgučius)

Bateliai, dekoruoti blizgučiais, yra vieni dažniausiai pasirenkamų nuotakų batelių. Ir ne veltui, juk visos prisimename Pelenės istoriją, kai nuostabiai žėrinti kurpaitė nutiesė jai kelią į „Ilgai ir laimingai”.

 

 

 Savo vestuvinę suknelę ir batelius išsirinkite Angelo Mio! http://www.angelomio.lt

Komentuoti

Rašykite komentarą
Įveskite savo vardą